Ще одна хвиля кору зафіксована на Закарпатті. За тиждень захворіло 72 людини. Кількість захворілих за минулий тиждень збільшилась на 50%.
Лікарі зазначають, більшість з хворих не мали щеплення. Захворюваність реєструють у Перечинському, Ужгородському Тячівському та Хустському районах, розповідають журналісти телеканалу Sirius.
Зазначимо, з початку цього року на Закарпатті зареєстрували понад 1500 випадків захворювання на кір.
Лікарі нагадують. єдиним надійним методом залишається вакцинація.
— Скоріш за все, за те, що діти захворіли цього тижня менше ніж дорослі, може буди пов'язано з тим, і ми це пов'язуємо з тим, що вакцинація досі триває, що діти щеплюються згідно календаря. Маємо таку ситуацію, що батьки звертаються додатково, хто не був щеплений, виробляється імунітет і можна вважати, що імунітет спрацьовує, діти контактують з хворими, імунітет спрацьовує і вони не хворіють, - зазначила Любов Данич, лікар-епідеміолог Закарпатського обласного лабораторного центру МОХ України.
Випадків захворювання на гострі распіраторні захворювання зафіксували на 10%менше ніж за попепредній тиждень — 2374. Найбільше захворілих у Воловецькому, Міжгірському та Рахівському районах.