Клімкін: Місія ОБСЄ на Закарпатті – це "повна маячня", але російські провокації можуть продовжуватися

9
7

Про це міністр закордонних справ України заявив під час скай-конференції із закарпатськими журналістами у п’ятницю, 2 березня, перед від’їздом з візитом до Польщі.

– Представники ОБСЄ були на Закарпатті: Верховний комісар у справах національних меншин (Ламберто Заньєр – ред.), якого я дуже добре знаю, подивився на те, що відбувається (на Закарпатті – ред.), отримав усю інформацією, у нього є дуже чітка позиція. Тому всі можливі спекуляції стосовно якихось місій ОБСЄ, які там потрібні, щоб дивитися за ситуацією, казати, що там (у Закарпаття – ред.) є щось таке нестабільне, – це все тотальна бредятіна. Про це (місію ОБСЄ – ред.) ми за визначенням не кажемо, – прокоментував Павло Клімкін ініціативу угорської сторони про направлення на Закарпатті спостережної місії ОБСЄ, на якій Будапешт вже кілька разів наполягав за останні кілька місяців, зокрема після останніх атак на офіс КМКС в Ужгороді.

– Те, що нам потрібно роботи, – це разом турбуватися про безпеку, оскільки я впевнений, що може до угорських виборів, але й потім, російські провокації можуть продовжуватися. Наше завдання – щоб їх не було, – додав міністр, зауваживши, що постійно перебуває на зв'язку з Службою безпеки України та Міністерством внутрішніх справ, які провдять розслідування щодо останніх провокацій в Ужгороді та мають направити в регіон підсилення.

Також за словами Павла Клімкіна, в Україні нема антиугорських настроїв, не те, що "істрерії", і щоб переконатися в цьому, достатньо поспілкуватися на цю тему зі звичайними українцями в будь якому українському місті.

Зауважимо, що перша атака – спроба підпалу – відбулася за кілька днів до приїзду Верховного комісара ОБСЄ на Закарпаття. А друга – підрив офісу – за кілька днів до скасування Конституційним судом скандального закону Колесніченка-Ківалова. Також після останньої атаки міністр МЗС Угорщини Пийтер Сійрято знову зустрівся з представником ОБСЄ.

До слова, під час цього ж Skype-спілкування з журналістами Павло Клімкін зауважив, що поки невідома доля затриманих поляків, яких підозрюють в першій атаці на офіс КМКС в Ужгороді, але українська та польська сторона активно співпрацюють в цьому напрямку.

Коментарі

П
Пийтер

Горобуська не кури всяку паскудь сокоти здоровя

Г
Горобуська

Гальму треба для початку позбутися мішанини у мізках = "чим то", "топорна"-русизми, а "піісля", "коменнтів", "хоче ся" - взагалі думка про "кокаина серебряной пылью все дороги (тв)ои занесло" не(С)

Т
Тормоз...

....гарабуська чим то на Клімкіна схожий. Така ж топорна робота , тільки вже на нормальних сайтах. піісля коменнтів гарабусська хоче ся відразу вчити мадярську мову

Г
Горобуська

На 03.03.2018 19:37 Янукович теж так вважає...

Я
Ян

Клімкін кращий дипломат києва, але не всієї україни. Що він досяг за свою каденцію? ПРОСРАВ ВІДНОСИНИ З УСІМА НАШИМИ СУСІДАМИ.

Г
Горобуська

Українські ЗМІ лише оповідають новини про дипломатичні вихиляси школи Чуркіна-Лаврова у виконанні Сіярто = не більше того. Тему буцім антиугорських настроїв обгавкану тріумвіратом Орбан/Сіярто/Брензович замовлено намацкві. Це - очевидно.

А
Ага

"Антиугорських настроїв нема" Смішно

Читайте також