Клімкін їде на Закарпаття: планує відвідати Ужгород та Берегово (Доповнено)

6
3

Візит міністра закордонних справ України запланований на п’ятницю, 1 грудня, інформують відразу кілька джерел в Закарпатській ОДА.

У плані робочого візиту Павла Клімкіна – кілька зустрічей в Ужгороді та Берегові. Попередьо передбачається, що міністр огляне також КПП на кордоні з Угорщиною. Сподіваємося, міністр на власні очі побачить ситуацію з реконструкцією КПП "Лужанка".

Також Клімкін планує зустрітися з представники місцевих органів влади, освітянами, представниками нацменшин краю, експертами та стати гостем прямого ефіру на телеканалі Тиса.

Візит Павла Клімкіна на Закарпаття планувався уже давно, про це міністр сам повідомляв, запрошуючи до спільного візиту угорського колегу Петера Сійярто. Міністри зустрілися зрештою в Будапешті.Нагадаємо, що рік тому Павло Клімкін уже приїздив з робочим візитом у Берегово, а влітку цього року особисто тестував безвізовий режим саме на закарпатській частині кордону з ЄС.

Також додамо, що зовсім нещодавно на Закарпатті з робочим візитом побувала міністр освіти Лілія Гриневич, а цього тижня також посли європейських країн. Така увага до найзахіднішої області продиктована резонансом довкола закону про освіту.

Коментарі

С
Сергій

А я думав , навіщо сьогодні після обіду , коли ллє дощ , на дорозі берегово -мукачево кидали асфальт у ямки. Наші народні гроші викинуті аби пан міністр добре їхав.Викинуті на вітер , бо ямки ніхто не чистив. а кидали у болото. Є таке слово ганьба. Але пану треба добру дорогу. А хто ламає півроку машини на повороті берегово-лужанка-дідово, навпроти бувшого хлібзаводу,той мовчить . Добре було би якби хтось серйозний там колеса оставив.закидали би яму швидко.Туди він не іде, бо ямиже чекає своїх жертв.

М
мункач

картавий опять воду мутить, плслали його мадяри подальше

Р
рейх

Ну шо від Закарпаття хоче цей Рошеновський Аутист!!!!!!

Читайте також