Колишній "зек" приставив 13-річній дівчинці ніж до горла та наказав роздягатися

7
0

У погожі сонячні дні більшість громадян намагається проводити свій вільний час неподалік водойм. Вирішили відпочити біля сільського потічка і троє школярок в одному із населених пунктів Ужгородського району. Одна з них приїхала у село до родичів з Мукачева.

Дівчата якраз проходили по берегу, коли їх несподівано перестрів місцевий 32-річний житель. До речі, той молодик вже неодноразово був судимий. У селі співмешкав з однією молодицею, виховував з нею троє дітей. Школярки знали його з вигляду, тому особливо не перелякалися, коли чолов’яга раптом почав вигукувати лайливі слова на їхню адресу. Та несподівано нахаба схопив одну із дівчат, зокрема мукачівську гостю, за руку і потягнув у найближчі кущі. Там зухвалець приставив тринадцятирічній дитині ніж до горла (навіть залишився знак) і наказав роздягатися. А коли вона вийняла мобільний телефон, аби подзвонити родичам, вирвав «трубку» з її рук і зник. Тим часом дві інші подруги не розгубилися – вони повідомили своїх батьків про дикий випадок. Тож невдовзі усі троє разом з дорослими спілкувалися вже з працівниками Ужгородського РВ УМВС. Школярки детально описали зовнішність свого кривдника.

-- У першу чергу, -- розповідає начальник карного розшуку ужгородської районної міліції майор Анатолій Маровтій, -- ми перевіряємо весь так званий спецконтингент. Тож, маючи портретні дані зловмисника, легко вийшли на нього.

Того ж дня разом з колегами-розшуковиками правоохоронець навідався за адресою, де мешкає підозрюваний. Але вдома його не було. Дружина зауважила, мовляв: ґазда збирався на риболовлю. Справді, нападник перестрів дівчаток біля річки. Зіставивши ці факти, міліціонери дійшли висновку: вони -- на правильному шляху.

Згодом біля потічка стражі порядку таки натрапили на чоловіка, схожого за описом на підозрюваного. Пізніше дівчата упізнали у ньому недавнього нападника. Але затриманий вперто наполягав, що й близько школярок не бачив і нічого подібного не чинив. Тоді оперативники перевірили його особисті речі, серед яких виявили крадений мобільний телефон. Правда, нахаба вже встиг переставити картку.

Підозрюваного у скоєнні зухвалого злочину затримали, нині він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання і очікує своєї подальшої долі.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також