Комплекси «Джавелін» вже в Україні. Чи отримає їх 128 бригада?

23
8

Цього понеділка, 30 квітня, відразу з кількох офіційних джерел надійшла інформація про те, що американські протитанкові переносні комплекси Javelin.

Цю інформацію підтвердили і в Державному департаменті США, і в Адміністрації Президента.

Згідно з попередніми домовленостями та рішенням українська армія має отримати 210 комплексів Джавелін (Javelin) на загальну суму $47 мільйонів.

Зрозуміло, що всі деталі про використання комплексів є таємницею, і їхня наявність в української армії має, перш за все, стримуючий ефект.

Ось як працюють комплекси Javelin

– Вони є корисним видом озброєння, яке матиме обмежений стримувальний ефект, але не змінить фундаментально можливості української армії. Значно важливішою є структура командування Збройних сил, яка відчайдушно потребує реформування відповідно до стандартів НАТО, а також рівень підготовки та боєготовності українських військ – обидві ці складові також потребують негайної уваги, – прокоментував передачу комплексів Україні Майкл Карпентер, екс-посадовець Пентагону та директор аналітичного Центру Байдена при Пенсильванському університеті.

Водночас, зауважимо, що 4 роки війни 128 бригада, штаб якої знаходиться в Мукачеві, постійно перебуває на передовій та не раз приймала танкові бої. А одного разу нашим військовим вдалося навіть захопити танк у терористів

Коментарі

Ч
Читач

Чекаємо новинку про черговий міжнародний скандал, в якуому виявиться, що Україна їх продала на чорному ринку.

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

Тут таке - У Санкт-Петербурзі танк наїхав на відвідувачів виставки - організатори фестивалю «Бойова сталь» влаштували катання на танку Т-60. Городянам з дітьми дозволили сісти верхи на броню без будь-якого натяку на дотримання техніки безпеки. В результаті у процесі подолання піщаного насипу важка машина підстрибнула, два їздця не витримали і впали. Техніка вагою 6 тонн продовжила рух, її гусениця вдавила людей в пісок. В результаті постраждали три людини - 1985, 2003 і 2008 років народження - і всі вони живі. Підлітки отримали забої, а чоловік зламав ребро і ногу УНІАН. Ще є запитання про Джавеліни від "побєдобєсія"?! Д...Б...!(С) .

Л
лоци

добре думаш мозгів би треба

О
О

Уважаемая редакция ну читайте что пишите,ну первые строчки темы...успехов

:
:)

І що? Треба би мізки десь купити, а не «Джавеліни». Дивишся, то й результат був би...

ДІ
диярея і дияспора

но всьо тепирь путіну, уже ся не сховать нигде.На арену виходить аніка-воїн горопуцькович з діаспорським жовеліном.Хенде хох , шах і мат нараз

ЦЄ
Цвірінь Євген Горобуськович

Джавеліни - не панацея, скоріше символ єдності українскої діаспори із Ненечкою Ріднесенькою, а погань зраші нехай піною скаженоїпсяюхи захлинеться.

В
Варишський

Цей комплекс скоріше появиться в ДНР чим в нашій бригаді..наші бариги знають бабло робити на війні

Читайте також