Короткий посібник з берберину

179
0

Берберин — це алкалоїд, що міститься в багатьох рослинах, зокрема в золотусі, барбарисі, орегонському винограді та золотусі китайському. Ці рослини використовуються в медицині вже століттями, завдяки своїм лікувальним властивостям.

Багато досліджень, зокрема подвійних сліпих клінічних досліджень з ізольованим берберином, показали значний успіх у лікуванні гострої діареї, синдрому подразненого кишечника, діабету 2 типу, високого кров'яного тиску, підвищеного рівня ліпідів у крові, хвороби Альцгеймера та раку.

Берберин при гострій діареї:

Спеціалісти стверджують, що берберин допомагає при діареї, яка виникає в різних ситуаціях: у подорожах, при харчовому отруєнні, холері та іншому.

Такі результати наштовхують на думку, що берберин стане рятівником у лікуванні шлунково-кишкових інфекцій, при цьому по результатах лікування такий бад по ефективності прирівнюється до антибіотиків. Перевага берберину перед іншими звичними антибіотиками полягає у тому, що він дає селективний антимікробний ефект, тому що його дія розповсюджується не на один орган, а на цілу низку хвороботворних організмів, включно з Candida albicans, але не діє на корисні для здоров’я види бактерій, такі як Lactobacilli та Bifidobacter. Берберин купить можна купити як офлайн, так і онлайн у будь - якому спеціалізовані магазині.

Берберин у SIBO та IBS:

Дослідження виявили, що берберин може бути дієвим засобом для лікування синдрому подразненого кишечника (СРК). СРК є захворюванням травної системи, яке проявляється болем та дискомфортом у животі, змінами в кишковій функції, запаленням та набряком. Берберин може допомогти зменшити ці симптоми та поліпшити якість життя пацієнтів.

IBS пов’язаний з одним або декількома з таких захворювань:

  • Біль у животі або здуття живота;
  • Змінена функція кишечника, запор або діарея;
  • Гіперсекреція слизу товстої кишки;
  • Диспепсичні явища (здуття живота, нудота, анорексія);
  • Різні ступені тривоги або депресії.

Побічні ефекти:

Якщо дотримуватися порад лікарів і приймати берберин у потрібних кількостях, то ніяких побічних ефектів не буде виникати. У клінічних випробуваннях доза пацієнтів становила 500 мг і приймалася вона двічі на день, люди почувалися добре і переносили ці експерименти легко, лише у декого була діарея, запор чи біль у животі.

Берберин і рослини, що містять берберин, не рекомендується вживати під час вагітності.

Взаємодії:

Берберин може взаємодіяти з іншими ліками та препаратами, тому його прийом потребує обережності та пильності. Наприклад, берберин може знизити ефективність тетрацикліну та споріднених антибіотиків, тому їхній одночасний прийом не рекомендується. Крім того, берберин може пригнічувати ферменти CYP3A, які метаболізують більшість ліків, тому його прийом може зменшити вивільнення багатьох ліків, що може посилити їхню дію.

Також варто зазначити, що рослини, що містять берберин, можуть взаємодіяти з пероральними гіпоглікемічними препаратами та підсилювати їх дію завдяки різним антидіабетичним ефектам. Тому люди, які приймають пероральні гіпоглікемічні препарати, повинні контролювати рівень цукру в крові під час прийому берберину та можуть потребувати коригування дози препарату.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також