КПП "Лубня-Волосате", що пов'яже Закарпаття і Польщу, обіцяють відкрити до 2020 року (ФОТО)

3
4

Про плани щодо відкриття нових КПП на кордоні України та Польщі йшлося 22 жовтня 2017 року під час зустрічі голови Верховної Ради України Андрія Парубія та маршалка польського сейму Марека Кухцинського.

— Ми сьогодні домовилися, що наступним нашим етапом під час наступного приїзду будуть ще чотири пункти переходу через кордон - на Закарпатті, два на Львівщині, і ще один перехід на Волині, - заявив А.Парубій.

Зокрема мова йде про будівництво нових пунктів переходу: Боберка-Смольник, Лопушанка-Міхновець (Львівська обл.), Адамчуки-Збереже (Волинська обл.), Лубня-Волосате (Закарпатська обл.)

За попереднім планом завершення проекту заплановано на 2020 рік.

Також Парубій і Кухцинський оглянули ділянку українсько-польського кордону з боку Польщі, де планується побудувати пункт пропуску Мальховице-Нижанковичі. Польський уряд виділив у бюджеті на наступний рік на створення КПП Мальховице-Нижанковичі 100 млн. злотих. Українська сторона, у свою чергу, повинна побудувати на своїй території дорогу до пункту пропуску.

Слід зазначити, що питання про необхідність відкриття на Закарпатті пункту пропуску Лубня-Волосате піднімається вже понад 10 років.

Дивіться також: КПП "Велика Паладь – Надьгодош" обіцяють запустити влітку 2018-го

Коментарі

S
Slawomir

BRAWO !!! BRAWO !!! Dla takich inicjatyw i projektow !!!

Й
йосіф

поляк майже приїхав на бусіку, наші злодії на вертольоті із свитов у 20 джипів і кажуть: пшеки постройте туй пункт, ми лиш дорогу за крідіт зможеме построїти, видите які у нас затрати на джіпи самальоти вертольоти і да дайте крідіт на дорогу!

Л
лось

А*М*І*Н*Ь

1
123

тi поляки дивляться на наших як на iдiотiв

Читайте також