Кращим студентом Закарпаття-2017 стала Анастасія Ковалів (ФОТО)

3
4

Вчора, в останній день осені в Ужгороді обирали кращого студента Закарпаття.

Як йдеться на сайті Закарпатської ліги КВН, за титул боролись 8 претендентів, які були відібрані на кастингу. 

До складу журі увійшли новообраний голова Студради Закарпаття Іван Сабадош, голова ГО «Європейська школа» Борис Чернявський, директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман, художній керівник ССТ «Бліц» Олена Камінська, директор КП «Ужфест» Денис Лагодін та начальник Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан.

Провели конкурс, як і минулого року, телеведучий та шоумен Максим Мощак і переможниця конкурсів «Кращий студент Закарпаття 2015» та «Кращий студент України 2016» Владислава Мазур.

Після загального представлення кожен з учасників по одному виходив на сцену, де демонстрував відео-презентацію на екрані, відповідав на питання ведучих та показував сценічний номер. 

Після всіх виступів слово надали суддям. Кожен з них мав назвати свого фаворита. Компанієць Павло, Матвіїв Габріелла та Твардовська Олена отримали по одному голосу, а Ковалів Анастасія – два, і таким чином Настя стала переможницею конкурсу. З чим ми її і вітаємо!

До речі, Анастасії лише 15 років. Вона є студенткою 1 курсу Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ. Художній твір про Голодомор, який вона написала сама, має документальну основу. Це розповіді рідного прадіда Насті, який був свідком тих жахливих подій.

Коментарі

ДА
До Аксіома

Назвіть, будь-ласка, математиків, фізиків, програмістів і хіміків, якими прославилась Україна.

Є
Євген

КВК

А
Аксіома

Україна усе славилась математиками,фізиками ,програмістами,хіміками......а не соційолагами,юріштами, Гуманітарами,істориками,психологам......короче їх багато і усіх потрібно кормити. Та й ще нас з Вами корми.Тому так і жиємо,бо не ті професіі в честі

Є
Євген

Приведена абревіатура КВН є русизмом. Клуб Веселих й Винахідливих - КВВ українською.

Читайте також