Сьогодні, у перший день експерименту з одностороннім рухом на вулиці Пушкіна, мукачівські водії продовжують їздити за звичним маршрутом, тим самим вже поруюючи правила дорожнього руху.
Failed to process content
Сьогодні, у перший день експерименту з одностороннім рухом на вулиці Пушкіна, мукачівські водії продовжують їздити за звичним маршрутом, тим самим вже поруюючи правила дорожнього руху.
Failed to process contentпо перше на-я на зупинці біля собору будка? а маршрутки выгружаться - загружаються у два шора? важко розширити зупинку? далі перехід біля гастронома працює так: один пішохід - одне авто почерзі? має бути 3 хвилини для авто і 45 секунд для челяди! тудом? висновок знесіть будку і налаштуйте світлофор. проблемно?
глупо...
краще б біля прогресу поставили світлофор
Фігню зробили якусь. Комусь заважали машини під вікнамищо їздять ?Cамі напевно десь там живете і пішки ходите- тому це Вас НЕЗАЧЕПИЛО!
Шановний Ярослав. Просто треба було дотримуватись знаків щодо паркування на вул. Пушкіна до цього і ніяких змін та ускладнень не ПОТРІБНО РОБИТИ. До цього треба було контролювати ситуацію ДАІ. А НЕ ТЕПЕР ШТРАФИ ЗБИРАТИ.
Розуму немає. Ранком до школи доїхати неможливо . Як заїхали на 26 Жовтня то стояли пів години. Виїхати на кольцо біля муз школи неревально ні вранці , ні в обід , ні в кінці робочого дня. Верніть все на свої місця. 20 років їзджу одним маршрутом Ї Зріні- Пушкіна - ніколи проблем не було таких!!! Стоянку треба лише зробити з одного боку і все. Почуйте людей!!!
Одним словом "прогон" было это делать
Тим хто пише коментарі. Не робіть передчасних висновків дайте схемі попрацювати.Перед базаром гід на перехрессті які були проблеми? Поставили світофор недопомогло змінили на круг і вирішили проблему, не завжди все правильно виходить з першого разу але робити шось треба. (ПОД ЛЕЖАЧИЙ КАМІНЬ ВОДА НЕ ТЕЧЕ).
а кто скажет как переходить дорогу на 26 жовтня. только одна зебра.напротив садика
Мукачівські мусора і ППС ТЕПЕР БУДУТЬ НОЧАМИ ТАМ ЖИТИ НА ПУШКІНА І НА 26 ЖОВТНЯ ВОНИ МАЙЖЕ І БУЛИ СПОНСОРАМИ ЦІЄЇ ДИБІЛЬНОЇ ІДЕЇ БО ЛИШЕ ВОНИ БУДУТЬ МАТИ З ЦЬОГО ВИГОДУ
Проблему надо решать. Машин становится все больше, а дороги остались прежними. Сегодня катался по новому маршруту, полный бред. Береговская будет полный коллапс. Предлагаю: 1. Сделать парковку по одной стороне. Тех кто будет нарушать, штрафовать. (Хотелось бы конечно что бы штрафовали не только Жигули, но и крутелыков. Ну и конечно деньги должны дойти куда надо). 2. Поставьте лежачие полицейские возле 1 школы. (Нормальные лежачие, что бы днищем машины не цеплять). 3. Создавайте новые парковочные места.
Специально сейчас проехался по этому кругу,26октября-Почти целая улица пробка.Улица Пушкина-Теперь это тупо улица для стоянок машин,столько сколько сейчас там стоит машин,я честно давно не видел.Ул Зирини(с цента до Береговской)- да спору нет,сейчас там машин мало.Но ул.Береговская-это тоже пздц,машины с обеих сторон припаркованы.В обед там наверное пробка конкретная будет.Как и писал ниже,что это ФЭИЛ!
А те що по вул. 26 жовтня дітейу садочок вести небезпечно. Бо на одну сторону тротуару парковка машин на половину тротуару а з іншої машини літають. Шановна влада ви спочатку все продумайте а потім дійте. А взагалі чи ви читаєте ці коментарі!!!! Почуйте голос жителів.
Та блiн зробiть уже весь город в одну сторону та i все-будемо друг за другом iздити!!! ги ги ги!
Придуркувата мукачівська влада.як завжди забила на людей,головне,щоб біля 1 школи (де учаться мажори) було де припаркувати машину і не дай Бог не пройтися лишні 10м.А то шо на вул Жданова пробка до Берегівської- то нич- то перший день "експерименту".Уволити нахер ко сю схему придумав
Як сказав один прохвессор - я не маю автівки і саме тому відчуваю себе молодим. Він просто вважає її непотребом. Йому 81, але почуття гумору пропорційно протилежне, тобто ~18. Крім того він кожного ранку бігає 2-3 км і користується громадським транспортом не дивлячись на напружений "робочий день", викладає до сих пір, студенти його обожнюють, майже як батька. Він англомовний, хоча й не з Британії. Коли я спитав його, що на його думку було б доречніше в описаній ситуації, він не задумуючись спитав мене у відповідь, - чи був я цієї зими кататись на лижах. Це краща відповідь на сьогодення.
Замість того щоб на Пушкіна заборонити паркуватися з одної якоїсь сторони вони придумовують всякі розумні схеми які нге будуть ефективними. Зато тепер будуть паркуватися з обох сторін на Зріні та на Берегівській тому нова схема яку придумають то буде односторонній рух на Зріні :)
Ніхто не звернув, що майже всі машини припарковано направленими протилежно руху на вулиці? Дивно...
Правила надо знать всем!Если большинство не знает правила езды по кольцу и сигналов регулировщика, не дай бог в городе проложат трамвайные пути - город станет!!!!
То что я вчера и писал.Ул.Береговская и 26 октября очень узкие по сравнению с Пушкина.Так была пробка на одной улице,сейчас будет на двух.Теперь просто подумайте,если на любой из этих улиц припаркуют машины с обеих сторон.Если еще на ул.26 октября как то проедут машины.То на Береговской это "Задница"А там будут парковать на обех сторонах машины.Так как это самая близкая парковка к центу(для тех кто ехал по Зрини)А на Зрини всю дорогу движение в центр с(Паланка,Ключарки,Чоп,Граница)Сам там парковался лет 7 назад,когда еще прав не было.Так как дпс стояли около прогресса.Мозгов нет и не будет у нашей власти.
А оби з І.Зріні поїхати у р-н музшколи, кооптех., Сільвая...треба їхати через базар або Жд вокзал. Та вам шо? Возіться. Не була б перевантажена Пушкіна, якщо б не їздили в тому напрямку. Так помогли, що ще більше грузанули.
Та бо розробникам схеми треба знати про існування знаку "Рух по смугам", тоді ліва смуга була би зайнята тими, хто повертає на ліво, і бидло би не мало, куди на знак повертати, заодно би колона авто швидше розрульовалася. Учіться, ще не пізно!
Правий на 100 відсотків! 90% водіїв міста ніколи не їздили у великих містах, правил не знають, про село взагалі мовчу. Лем ти мало попутав смуги: ліву - на праву, і навпаки.
Та бо дурачьо мало стати у правий ряд кіть повертає до ЗАГСУ а у лівий хто на вокзал!!! бикота вариська елементарних правил не знає! а ще до того рагулі всякі під кірпіч їдуть а ті їх пропускають...
У нас в місті немає вулиці Жданова! Є вулиця 26 жовтня, незважаючи на помилку в схемі, потрібно й самим думати!
На фото на Жданова руху машин нема, вони практично всі стоять.