Крим Росії більше не потрібен

5
0

Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявляє, що Росія не буде повертатися до питання про приналежність Криму.

"І Очаківські часи, і підкорення Криму - це все вже в минулому. І президенти Єльцин, Путін, Медведєв послідовно висловлювалися про статус Криму", - сказав він в ефірі радіостанції "Ехо Москви".

"У кожного з нас можуть бути ремінісценції, ностальгічні спогади, але будь-який відповідальний політик і будь-яка нормальна людина, яка живе в Росії або в будь-якій іншій країні, повинна розуміти, що реанімація питання приналежності Криму - це кров. І нікому це не потрібно", - підкреслив він.

Лавров також спростував точку зору, що Росія роздає своє громадянство кримському населенню з метою відторгнення Криму.

"Справа в тому, що люди, які ці паспорти отримують в тому ж Криму, напевно, вони хочуть мати якісь додаткові юридичні гарантії з боку вже російської держави, як ласкаве дитя двох маток ссе. Ті ж пенсійні справи, соціальне забезпечення", - вважає міністр.

"І це абсолютно нормальне людське бажання, і ми цим бажанням будемо потурати, якщо хочете. Але тут не потрібно бачити якусь інтригу, якийсь там підпільний проект, спрямований на підрив державності", - підкреслив він.

За словами Лаврова, звинувачення у насильницькій паспортизації людей, що живуть за кордоном, "це не нове звинувачення".

"Ми це чули ще задовго до серпня 2008 року відносно Абхазії і Південної Осетії. У Криму, чесно кажучи, наші українські партнери, ось, за мої останні контакти з ними взагалі цього питання не піднімали. Я не думаю, що це велика проблема" , - сказав глава МЗС РФ.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також