Купівля авто запчастин по VIN коду

6
0

Ефективність роботи систем автомобіля залежить від якості використовуваних комплектуючих і їх сумісності.

Навіть невелика відмінність в конструкції конкретної запчастини здатне відбитися на продуктивності механізмів, знизити термін їх служби.

Складнощі підбору комплектуючих

Виробники автомобілів випускають безліч модифікацій навіть в рамках однієї моделі. Якщо одні запасні частини повністю збігаються з влаштування, то інші можуть істотно відрізнятися. Найскладніше підбирати неоригінальні комплектуючі. Пропозицій на ринку багато, але тільки окремі деталі повністю задовольняють технічним вимогам конкретного автомобіля. Гарантований спосіб обзавестися повністю сумісними деталями - купити запчастини по VIN коду.

Що таке ВІН-код?

VIN кодом називають унікальний цифровий ідентифікатор авто. Він присвоюється кожному окремому автомобілю на етапі виробництві і не змінюється на всьому терміні його існування.

Використовувати VIN для ідентифікації автомобілів почали в 1981 році. Таким чином з його допомогою можна шукати автозапчастини на всі моделі машин, випущені пізніше. Дана маркування використовується всіма виробниками, незалежно від країни.

ВІН код складається з 17 символів. Допускається використання букв і цифр. Кожен символ в маркуванні є носієм інформації. У VIN зашифровано:

  • країна виробник;
  • рік сходу з конвеєра;
  • завод;
  • об'єм двигуна;
  • тип коробки передач;
  • комплектація і т.д.

Як придбати комплектуючі за допомогою ВІН?

Крок 1 - знайти VIN-номер. Код доступний в техпаспорті, також він нанесений на кузов автомобіля в кількох місцях. Найчастіше ВІН перебуває на табличці під капотом. Також він дублюється на двигуні, стійці дверей і т.д. Місце розташування може змінюватися, в залежності від виробника.

Крок 2 - звернутися до продавця запасних частин. Продаж по VIN кодів в Україні здійснює більшість продавців комплектуючих. На багатьох сайтах інтернет-магазинів є рядок пошуку по VIN, також ідентифікатор можна назвати продавця-консультанта.

Переваги придбання комплектуючих за допомогою VIN коду

Головне достоїнство даного методу пошуку і покупки - гарантія сумісності знайдених деталей з конкретною моделлю і модифікацією автомобіля. Також ВІН економить час - збільшується швидкість пошуку, немає потреби в гортанні десятків каталогів. Шукати комплектуючі по VIN можна самостійно. Звертатися до фахівців не обов'язково.

Купівля деталей за допомогою ВІН ще й зручна тим, що можна за лічені секунди порівняти ціни в різних магазинах. Завдяки VIN, порівнюватися будуть абсолютно ідентичні деталі.

ВІН-код підходить для покупки абсолютно будь-яких комплектуючих на автомобіль, починаючи з двигуна і закінчуючи електронним обладнанням. Пошуком запчастин по VIN користуються і звичайні автовласники, і співробітники сервісних станцій.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також