Квитки на потяг до Угорщини та Австрії через Закарпаття можна придбати онлайн

78
0

З 18 березня «Укрзалізниця» розпочинає продаж квитків до Австрії та Угорщини в онлайн-режимі.

На першому етапі онлайн-квитки будуть доступні для сполучення Україна — Австрія та зворотно. Придбати квитки можна буде через застосунок «Укрзалізниці», а для прямого поїзда Київ — Відень знадобиться верифікація акаунту через «Дію.Підпис».

На другому етапі стануть доступними онлайн також квитки для сполучення Україна — Угорщина на поїзди, що прямують в Австрію транзитом через Угорщину, тобто Київ — Будапешт — Відень та Чоп — Будапешт — Відень.

Прямі сполучення Україна — Угорщина (Мукачево — Дебрецен, Мукачево — Будапешт, Чоп — Захонь) з?являться в застосунку трохи пізніше.

Для приготувань до продажу квитків онлайн УЗ відзавтра тимчасово призупиняє продаж квитків через каси на прямий поїзд Київ — Відень — Київ на дати відправлень починаючи з 18 березня.

Обмеження триватиме безпосередньо до відкриття онлайн-продажів. Тобто 18 березня продаж квитків відновиться на повну глибину продажів (20 діб) вже в онлайні. Тимчасове обмеження не торкнеться поїзда Чоп — Відень — Чоп. Станом на зараз квитки на поїзд Чоп — Відень та зворотно доступні фактично на всі дати.

Читайте також: Потяг з Праги до Закарпаття - це вигідніше, ніж до Хорватії.

Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також