Лазерна епіляція зони бікіні в кращій мережі

7
0

Бажання бути красивою властиво будь-якій дівчині. І для виконання цієї мети вона готова поліпшити свої природні дані.

Наприклад, зробити лазерну епіляцію зони бікіні в EpiLaser.com.ua.

Йдемо в студію

Усунути волоски можна різними способами, хтось використовує гоління і шугарінг, а хтось йде в салон на лазерку. Лазерний метод на багато безболісніший і ефективніший, якщо його виконують фахівці.

При епіляції на волосся діє імпульс, що виробляється лазерним приладом, під його впливом відбувається руйнування волосяних цибулин і їх відмирання. Поступово волосся, позбавлене харчування, вмирає і випадає, а нове вирости не може. Домогтися ідеального ефекту за 1 процедуру неможливо. Тому студія EpiLaser.com.ua, яка проводить лазерну епіляцію бікіні, рекомендує від 6 до 12 сеансів, протягом яких відбувається очищення шкіри від зайвої рослинності.
Зробити цю процедуру вдома досить складно, оскільки необхідна специфічна дорога техніка. Та й здійснювати процес повинна людина, що має спеціальні навички. Краще, якщо цей фахівець має мед. освіту.

Всі бажаючі можуть пройти епіляцію зони бікіні за технологією ЕЛОС і 3Д в спеціалізованій мережі EpiLaser.com.ua, де працюють професіонали з величезним досвідом і навичками. Співробітники допоможуть виявити наявність проблем і порекомендують відповідну методику, яка допоможе їх вирішити. Записатися на лазерну епіляцію бікіні можна через сайт EpiLaser.com.ua або по телефону. Вартість процедури залежить від типу волосяного покриву та обраної послуги (глибоке чи ні, екстра, лобок і т.д.). Зателефонуйте в EpiLaser і отримаєте детальну інформацію.


Чому лазерка?

Ціна на лазерну епіляцію зони бікіні в Україні - не маленька, проте, дозволяє назавжди позбутися від рослинності в цьому місці. Крім того, є й інші переваги:

 • Відсутність вростання після сеансів;
 • Можливість обробки на дуже чутливому місці;
 • Відсутність чорних крапок, роздратування і «пеньків»;
 • Можливість роботи в важкодоступних і делікатних місцях;
 • Залишається ніжна оксамитова шкіра;
 • Безпека.

Невеликий дискомфорт при лазерній епіляції зони глибокого бікіні можливий, але багато в чому залежить від чутливості організму. Також важливе правильне використання обладнання. При грамотному підході - отримання травм і опіків неможливо.

Протипоказання

Скористатися лазерної процедурою може будь-яка жінка, яка вирішила видалити волосся з бікіні. Найчастіше до неї вдаються ті, які спробували голити або іншим способом прибирати волосинки, але при цьому відчувають сильний дискомфорт.
Але, у лазерного видалення волосся в зоні бікіні є протипоказання, пов'язані в першу чергу, зі станом здоров'я:

 • Період вагітності і годування груддю;
 • Інфекційні захворювання;
 • Онкологічні хвороба;
 • Захворювання обміну речовин (потрібна консультація з лікарем);
 • Прийом антибіотиків тетрациклінового ряду.

Підготовка

Щоб сеанс пройшов максимально успішно, до нього слід підготуватися. Для цього не потрібно особливих зусиль. Досить 1 тиждень не засмагати на сонці або в солярії. Варто закінчити вживання антибіотиків, ліків. Якщо лікарські засоби життєво необхідні, і відмовитися від них немає можливості, потрібно сказати про це косметологу.

За три дні до епіляції не рекомендується протирати цю зону розчинами на основі спирту. За 1-2 дня поголитися.

Після епіляції на бікіні іноді виникає невелике почервоніння, яке зникне через пару годин. Хворобливі відчуття і печіння не повинно бути. Клієнтка може повернутися до звичного способу життя, але протягом 3-4 днів не можна засмагати і обробляти зону бікіні засобами на основі спирту, оскільки вони можуть викликати роздратування. Ще протягом найближчої доби не рекомендується купатися чи ходити в басейн, так як шкіра піддана лазерного впливу є менш стійкою до інфекцій.

Рішення про те, робити епіляцію чи ні, кожна дівчина приймає самостійно. Спосіб вона вибирає сама. Але ті, хто пройшли лазерну епіляцію в зоні бікіні, залишають тільки позитивні відгуки https://www.youtube.com/watch?v=i40TX8LgBnU. І радять своїм подругам звертатися саме в центр EpiLaser.com.ua.


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також