Легенди Львова, які захоплюють туристів

30
0

Місто Лева славиться своїми легендами, задля чого туристи їдуть сюди щоб навіч побачити – так чи ні.

Давайтеся дізнаємося про найцікавіші з них.

Летюча труна

У давні часи, років чотириста потому, у львівській ратуші з'явився привид. Приходило воно опівночі у вигляді чорної труни, яка літала над залами і сходами, видаючи важкий стогін. Нічні сторожа і сім'я трубача, який жив у кімнатці, що була на балконній вежі, кожен раз хрестилися від страху. Так ніхто не може пояснити цього явища.

Пошта сьогодення з минулого

Ми вже давно оцінили зручність послуг експрес-доставки, що пропонує пошта нового зразка. Але, мабуть не кожен знає, що саме у Львові завдяки італійському купцеві, який після візиту залишився у місті, започаткував незвичний бізнес – пошту європейського зразка.

Йому належав будинок, що прикрашений дельфінами – символом добробуту та успіху в торгівлі. Звали цього «винахідника» Роберто Бандінеллі. Саме так тривалий час називався його будинок, адже в ті часи у Львові не було нумерації будинків. З метою ідентифікації їх називали іменами володарів. Так, наприклад, нинішня Кам’яниця на площі Ринок у 16 столітті називалася Мордохаївською.

Потойбічна романтика

Потойбічні явища в усі часи захоплювали уяву. Люди не тільки вірили, але і ставали учасниками абсолютно надзвичайних подій, в які і повірити-то було важко. Але відти беруться легенди, які сьогодні можна почути, мандруючи Львовом https://www.kapitoliy.net.ua/lviv/ekskursiyi-lvovom та околицями міста.

Ось вам ще одна страшна львівська легенда пов'язана з будинком на вулиці Зеленій, 8. Більше ста років потому тут стояла кам'яниця «Під липами». Прекрасна вілла серед пишного парку була відмежована від вулиці густою дротяною сіткою і насадженнями. Тут жила відома актриса Ядвіга Калергіс. Серед її численних шанувальників був молодий львівський літератор, який навіть і не мріяв познайомитися з нею.

Одного дня, актриса поїхала до Відня. Тривалий час про неї нічого не було чутно, і ось одного разу закоханий Юрій отримав від Ядвіги лист, де вона повідомляла про своє повернення до Львова, та чекатиме його в будинку.

Щасливий чоловік щосуботи приходив в порожній будинок до коханої і був надзвичайно щасливий, адже мрія його життя збулася.

Одного разу під час побачення він зауважив, що Ядвіга ховає свої коси, в наступний раз – обличчя. Від розпачу, що не може бачити та торкатися коханої, чоловік пішов. Та пізніше дізнався, що насправді Ядвіга померла одразу після свого від’їзду до Відня.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також