Лідер угорської опозиції закликав Зеленського пояснити слова про Орбана

1899 7

Петер Мадяр відреагував на заяву президента України щодо позиції Будапешта з приводу допомоги ЄС.

Лідер угорської опозиційної партії «Тиса» Петер Мадяр закликав президента України Володимира Зеленського пояснити свою заяву, яка стосувалася прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана.


Про це політик написав у соцмережах, коментуючи слова українського президента щодо позиції Будапешта з приводу фінансової допомоги Україні від Європейського Союзу.


Мадяр зазначив, що жоден іноземний лідер не повинен погрожувати угорцям або угорському уряду. За його словами, Зеленський має уточнити свої слова або відкликати їх, якщо вони були сказані саме в такому контексті.

Заява пролунала на тлі напруження між Києвом і Будапештом через блокування Угорщиною окремих рішень ЄС щодо підтримки України. Позицію угорського уряду неодноразово критикували українські посадовці.

Петер Мадяр є одним із головних політичних опонентів Віктора Орбана та активно критикує політику чинного угорського уряду.


Коментарі

П
пічо

малярко най пояснить, ош яков силов вікторко зоче нас змусити ремонтувати трубу. Бо сила то у гембах вікторка. То як іжака пуджати голов гузицьов.

С
Сержант

Петро, ти краще закликай Орбана, щоб він відкликав свої слова про блокування допомоги Україні, про блокування санкцій проти раші, про блокування нашого вибору до ЄС. Ти краще Сіярто закликай не їздити на поклон до вбивці путіна. І далі по списку. Та й взагалі, виграй вибори для початку. Твій захист Орбана виглядає недолуго. Соромно за тебе. Але всі ми робимо помилки, тому просто відклич свої слова.

Б9
Буратіно 95

Орбанови тепер треба провірити свій резерв, походу він у розшуку уже. За ним уже виїхали тоновані бусики на словацьких номерах...

З
захід_нет_льв

“Ощадбанк” заявляє про викрадення своїх співробітників, інкасаторських машин та цінностей в Угорщині. 5 березня 2026 року два автомобілі інкасаторської служби “Ощадбанку”, які супроводжувались сімома співробітниками бригади інкасації, були безпідставно затримані в Угорщині при здійсненні регулярного перевезення іноземної валюти та банківських металів між “Райффайзен банк Австрія” та “Ощадбанк Україна”», – йдеться у повідомленні банку. А це вже серйозно - підключаймо ЗСУ Зазначається, що GPS-сигнал вказують на те, що авто банку перебувають у центрі Будапешту біля «однієї з силових структур Угорщини».

ПК
Пак Ко Там

Наговорив понтів, як на сцені свого 95-го. Ліпше би серсамою по зонгорах. Тепер ушиткі мадяри, і не лем сусіди, одвернуться

С
Сват

Но наш наколотив із своїм язиком довгим

U
Ufd

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Читайте також