Лікарня Мукачева отримала престижну нагороду Європейської інсультної організації

29
3

Колектив неврологічного відділення Мукачівської лікарні отримав престижну нагороду Європейської інсультної організації – золоту нагороду ESO Angels за прагнення підвищувати якість лікування інсульту.

Нагороду присвоєно в ході третьої конференції Європейської інсультної організації, яка проходила в Празі, про це пише Мукачівська міськрада.

Відзнаки отримали всього 8 лікарень із 400 медичних закладів Східної Європи, які приймали участь в проекті. Від України - 24 лікарень, і лише Мукачівська отримала нагороду. Фахівці при визначенені переможців моніторили якість надання допомоги хворим з гострим порушення мозкового кровообіну.

Як повідомив завідувач неврологічним відділенням Мукачівської лікарні Віталій Луц завдяки проекту лікарі міста мають змогу проходити спеціалізовані тренінги в онлайн режимі та консультуватися з провідними фахівцями Європейської інсультної організації.

Наразі проект втілюється у 12 країнах Європи. До середини 2019 року планують відкрити 1500 інсультних центрів у країнах-учасниках.

Далі коментує завідувач неврологічним відділенням Мукачівської лікарні Віталій Луц:

 

Коментарі

Т
Тьотя

Дуже хороші в нас лікарі молодці ,Бута Ганна Михайлівна тоже прекрасний лікар і мадсесричкми без відказі .я з талкувалася з такою ситуацією .

П
Правда

То є факт. Люди роблять свою роботу, Луц молодець, Луганський просто реаніматолог з великої букви. Но, ліпше най усі будуть здорові, бо коли у близьких, рідних стається інсульт, то біда.

Д
Дійсно

Дійсно колектив відділення сумлінно ставиться до своіх обов'язків. Молодці так тримати..!!!

Читайте також