Любка очолив Виноградівську РДА, а Петрушка - Берегівську

18
16

Відповідні розпорядження за підписом виконуючого обов'язки президента України Олександра Турчинова оприлюднені на офіційному сайті очільника країни.

Цікаво, що у документі йдеться про повноцінне призначення, а не в статусі в.о.

Так, розпорядженням №673 Віталія Володимировича Любку призначено головою Виноградівської РДА, а розпорядженням № 672 - Іштвана Петрушку головою Берегівської РДА.

Обидва розпорядження ухвалені згідно з статей 112 та 118 Конституції України.

Мукачево.net

Коментарі

ЗК
Запрещённый киевской хунтой фильм про русин

http://www.vesti.ru/only_video.html?vid=582719

ДЗ
до Закарпатця та СБУ

На Заході України не пройдуть Ваші сепаратиські настрої. І взагалі хочу звернутися до СБУ та прокуратури Закарпаття: Ви чим займаєтеся? Доїдайте свої смачненькі паски і ковбаски і беріться за роботу. Пробийте IP цього "Закарпатця", він вже досить давно тут воду каламутить.

ЗО
Закарпатье отделяется

24 апреля Закарпатье объявит о создании независимой республики. По предварительным данным, заявление будет приурочено к очередной годовщине со дня рождения Александра Духновича, одного из основоположников русинского движения в Карпатской Украине. Как сообщает "Новое Закарпатье", по информации спецслужб, в данный момент в области активизируется народное ополчение. В сообщениях, в частности, речь идет о группах "карпатороссов" и "Кротон" - это русинские организации, которые выступают за проведение референдума о выходе Закарпатья из состава Украины и восстановлении русинского государства "Карпатская Украина".

ДЛ
до Лойчі

Кого саме Ви маєте на увазі?

Л
лойчи

коли візьмуться за інших начальників-правоохоронців?

Я
Я

Піздець подкрался незаметно! Петрушка - "керманич".

Н
нейтрал

445, не пиши так, ниби я за Яцканича пропогую. "К нейтралу" вдумайтеся в свои слова!! Який нахер професионализм??? ГАИшник-керивник РВ - несумисни речи! 007 и васю пидтримую

4
445

До нейтрала! Який великий професіалізм ваш Яцканич вбивати молодих людей -Товтин з Берегова,а потім відсижувати в "кустах",ніби він не винуватих

0
007

Не обсирайтеся , нормальні люди не висовуються їх треба помічати та пропонувати на посади , вірю в те що вони народ не підведуть , а ці всі були відморожені .

М
Михайло

Повний кінець Берегівщині! Такий край можна було б відродити і привести до процвітання, але з такими керівниками, Лунченками, редисками і цибулями тільки на дно. А жаль...

КК
к к нейтралу

Если назначат кого то другого,тем более молодого,он будет только разваливать профессионалов милиции,а это к добру не приведет. О каком профессионализме, тем более Береговской милиции мы можем говорить? Одни неуки, сбор лохов и туманов !!!!

В
Вася

Яцканича першого треба гнати з органів, який профісіалізм, хабарник і все, люстратори що сплять!!!!!! Берегивчани давайте гнати Яцканича з міліції, а батьки хлопця якого він вбив чого нічого не роблять!!!!!

М
мункачи

Я вже ся напудив ож поета Любку назначили, кота мартовського)))

Ф
Франц

Береговщине пиздец!

КН
к нейтралу

Вы думаете,что у милиции есть лучшие руководящие кадры за Яцканича? Вовсе нет. Александр Александрович характеризуется положительно как профессионал,так и хороший руководитель с большим жизненным опытом. Если назначат кого то другого,тем более молодого,он будет только разваливать профессионалов милиции,а это к добру не приведет.

Н
нейтрал

Цикаво хто очолить Берегивський РВ? И чи взагали п.Яцканич пиде на пенсию? Може и дали вин буде керувати РВ?

Читайте також