Любов Непоп пропонує угорській стороні провести консультації з приводу подвійного громадянства

8
0

2 вересня Посол України в Угорщині Любов Непоп виступила у прямому ефірі програми „Угорщина наживо” телеканалу HirTv.

У ході свого виступу Посол, серед іншого, наголосила, що головний сигнал, з яким вона приїхала до Угорщини, полягає у тому, що Україна вважає Угорщину дружньою країною, прагне розвивати дружні відносини і розраховує на дружню підтримку Будапешта.

До речі, в ході нещодавньої зустрічі з Міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сійярто з угорського боку пролунав чіткий сигнал щодо підтримки територіальної цілісності України, Мінських домовленостей, а також звільнення Криму з-під російської окупації.

Любов Непоп повідомила також, що в Києві очікують на візит Міністра сільського господарства Угорщини, щоб обговорити можливості розширення взаємодії в аграрній сфері, використання наявного потенціалу якої буде найкращою спільною відповіддю на російське ембарго.

Наприкінці бесіди, на запитання телеведучого, Посол України роз’яснила чому  Україна не визнає подвійного громадянства. І те, що українська сторона запропонувала угорській провести консультації з цього питання.

“Ми не визнаємо подвійного громадянства тому, що не можемо визнати його стосовно однієї країни, а щодо іншої – ні. Я xочу зазначити, що і в Європі існують обидві практики, і обидві вважаються демократичними. Саме тому на даний час ми можемо лише запропонувати нашим угорським колегам провести консультації щодо цього питання”, - сказала Любов Непоп.

Пані Посол також наголосила, що Київ прагне надати можливості для освіти і задовольнити права угорців в Україні і розраховує, що це дозволить їм повною мірою розкрити свій потенціал та брати активну участь у розбудові української держави в усіх сферах.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також