Нещодавно Mukachevo.net розповів маловідому історію про вихідця із маленького села на Свалявщині, якого нині знає вся Америка.
Виявляється, кравець свого часу шив костюми ще й для відомих американських мафіозі, які не надто любили публічність. До прикладу, Грінфільд шив для мафіозі Меіра Ланскі, готові замовлення доводилось відправляти прямо в номер кримінального авторитета в готелі Фонтенбло.
Згодом у своїх мемуарах кравець напише про те, що цей клієнт мав зріст 150 см і завжди замовляв однобортні темно-сині костюми.
Компанія Грінфільда і тепер продовжує шити вбрання для кримінальних осіб, але тепер вже екранних. У ідеальних костюмах від Martin Greenfield Clothiers знімались герої серіалу Мартіна Скорсезе «Підпільна імперія» та «Вініл», а також фільмів «Великий Гетсбі», «Чорна меса» та багатьох інших.
Варто відмітити, що тепер костюми від Мартіна Грінфільда доступні далеко не кожному – один коштує близько $2600. Висока ціна виправдана неабиякою якістю, всі вироби кроються виключно вручну з найкращої італійської та англійської тканини.
Історію успіху маленького хлопчика, що народився в селі Павлово на Свалявщині, пройшов всі жахи Освенциму та врешті став улюбленим кравцем Клінтона, Обами та Трампа читайте в нашому розлогому матеріалі.