Майже два роки вважався зниклим безвісти: в Ужгороді попрощалися із полеглим Богданом Югасом

230

Майже дванадцять років чоловік працював на поліграфічному підприємстві. У 2024 році Богдан Югас став до лав Збройних Сил України.

31-річний ужгородець служив стрільцем-номером обслуги військової частини А2582. Він загинув на полі бою 22 серпня 2024 року в районі населеного пункту Крєменноє Кореневського району Курської області російської федерації.

Чин похорону відбувся сьогодні на набережній Незалежності. Віддати останню шану воїну прийшли рідні й близькі, друзі, колеги, вчителі, військовослужбовці та небайдужі ужгородці.

Після прощання жалобна хода вирушила до Пагорба Слави, де Богдана Югаса поховали з усіма військовими почестями.

У полеглого захисника залишилися сестра та брат.

Редакція Mukachevo.net висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого воїна. Вічна шана і памʼять Герою, який віддав життя за Україну і кожного з нас.


Коментарі

Читайте також