
Нова реальність вже тут. Можна скільки завгодно протестувати, заперечувати чи іншим чином проявляти негативні емоції.
Але це нічого не змінить. Ми тепер проводимо у своїх домівках більше часу, ніж за їх межами. У тих, хто виявився неготовим, постійно виникають сварки та навіть розпадаються сім'ї.
Як підготуватись? Ну, наприклад, можна підібрати та придбати нові меблі. Речі, які відповідають умовам нової реальності. До того ж, шопінг заспокоює та розслабляє.
Повне гніздо 24/7
Перше, про що слід пам'ятати: ваша сім'я постійно разом та постійно вдома. Тобто у кожного члена родини мають бути власні предмети меблів. Так, раніше вам вистачало отих крісел, стільців та диванів. Але згадайте, коли й скільки часу ви знаходились усі разом в одній кімнаті? А якщо прийдуть гості?
Тому варто докупити предмети до тих гарнітурів, які у вас вже є. Або ж придбати нові. Дизайнери, що спеціалізуються на житлових інтер'єрах, рекомендують користуватись формулою "Усі +2". Тобто, якщо у вас в родині четверо людей, варто брати шість крісел. Й не тільки для кухні чи їдальні, але й для вітальні.
Частину людей у вітальні можна посадити на диван. Але тоді й диван потрібно обирати таким чином, щоб його висота відповідала висоті крісел.
Особистий простір
Раніше ідеальним стільцем був табурет. Його легко сховати під стіл, тим самим звільнивши додаткову площу в кімнаті чи на кухні. Але тепер все змінилось. Варто перейти з табуретів на крісла. Які мають, бодай, декоративні підлокітники.
Ця незначна деталь додає кріслу візуальну та психологічну відокремленість. Людина, що сидить на стільці з підлокітниками, відчуває себе захищеною та вільною. У неї з'являється особистий простір. Разом з відчуттям комфорту та рівноваги. Така незначна деталь може суттєво вплинути на відносини в родині. Забезпечивши захист особистого простору ви уникнете багатьох сварок.
Інший чинник, який теж здатний суттєво вплинути на відчуття комфорту ? це можливість швидко та легко пересунути крісло. Мала вага ? добре. Наявність коліщаток ? ще краще.
Ось дивіться. Нехай краще людина відсуне стілець на 30-50 сантиметрів, ніж буде сваритись зі своїм сусідом, що знаходиться поруч. Коли мова йде про особистий простір, кожен сантиметр має значення.
Особливий комфорт та ергономічність
Сидіння ? найменш природна поведінка людини. Протягом тисячоліть наші предки ходили, а не сиділи. Проте, у сучасному світі більшість часу доби ми проводимо власне в цьому незручному положенні.
Вчені кажуть, що представники західної цивілізації до 88% часу неспання проводять в кріслі! Тому головна вимога до будь-якого стільця ? це ергономічність.
Підбираючи крісло, переконайтесь, що воно має поперекову підтримку. Що коли ви на нього сідаєте, ділянка, що знаходиться приблизно в 10 см вище від попереку впирається в спинку. Це обов'язкова умова. Інакше ви будете швидко втомлюватись або навіть почнете відчувати біль у спині.
Інший чинник ? м'якість сидіння. Так, воно не повинно бути твердим, як у дерев'яного табурета. Тверді стільці ставлять в закладах громадського харчування навмисне, щоб клієнти на довго не займали місця. Але й на подушці сидіти не дуже комфортно. Потрібно обирати середню м'якість.
Джерело - https://vetromebel.com