Мер Ужгорода підтвердив, що йде у партію Кернеса і Труханова

16
2

Нова "партія мерів" планує йти на парламентські вибори на базі партії "Відродження".

— Друзі, я вирішив долучитися до команди політичної сили, яку найближчим часом спільно з мером Одеси буде розбудовувати міський голова Харкова Геннадій Кернес, — повідомляє у мережі Facebook Богдан Андріїв.

Зазначимо, що до нової партії мають приєднатися депутати з «Відродження» у повному обсязі та мажоритарники з «Волі народу» та «Нашого краю».

— Я, як і мер Харкова, вважаю, що в парламенті мусить бути сильне представництво місцевого самоврядування. А народними депутатами мають обиратися фахівці, які знають проблеми на місцях та вміють їх вирішувати, — підсумував мер Ужгорода.

Нагадаємо, раніше Mukachevo.net повідомляло, що мер Ужгорода планує увійти у спільну партію очільників Харкова та Одеси.

Офіційно про створення "партії мерів" планують оголосити в кінці травня — на початку червня.

Нагадаємо, вчора в інавгураційній промові Володимир Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради.

Сьогодні можливу дату дострокових парламентських виборів озвучили лідери фракцій після консультацій із Президентом України.

Коментарі

П
Порошенко

досвідания андрей партия воров и сепаров!!!!потеряли и те голоса что имели

К
Каток

меру Ужгорода, не заважало б для початку привести рідне місто у пристойний вигляд. Для початку залатати ями на дорогах, які повирізали і залишили забувши покласти асфальті, друзі майстри по розпилу бюджетних коштів на тендерах. Містяни, Ваше рідне місто виглядає гірше ніж деякі райцентри.....

Читайте також