Мешканець Хустщини стріляв в електриків, які відключали йому світло за борги

11
43

Інцидент трапився вчора, 11 вересня, близько о 13:04, у селі Сокирниця, Хустського району. Саме тоді правоохоронці отримали інформацію від чоловіка, який зазначив, що його сусід стріляє з рушниці у електриків.

За словами заявника, працівники намагались відключити будинок сусіда від електромережі за несплату. Як виявилось, побачивши електриків закарпатець, почав стріляти в одного з них, а іншого примусив під’єднати лінію електромережі.

На місце одразу прибули правоохоронців, але чоловік разом з рушницею зачинився у будинку. Правоохоронці вели з ним розмову 15 годин.

Вже близько 4-ої години ранку господар будинку втратив пильність і був затриманий поліцейськими в порядку статті 208 КПК України.

У нього вилучили гладкоствольну рушницю «ИЖ-18Е», вона була незареєстрована.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (Хуліганство).

Коментарі

МД
Могіш до 23:47

Занадто складний гумор? То не для таких посередніх інтелектів як ти. Розвели тут мьисні хмирі "клуб анонімних воняків" і ллють словесні помиї. Давно адмінам пора це припинити, і зробити коментування з реєстрацією чи входом у Facebook - зразу всякі інспектори верхніх і нижніх марг, а також експерти по заперевалам відсіються (для реєстрації у них мізків забракне)

В
Вася-жуйкриндулинець

Запурувальну нашу вуругу. Порушунка на вулу, або хай прудує зувуд в Лупуцку і купу мену палунку. ДНР і ЛНР - нашу друзу. Путун ввуду вуйську.

ГД
Гавриш до крутого MC 13.09.2018 21:17

Воу-воу, чувааак! Та ти в нас реальний гангста-репер - такі панчі туй задвигаєш, що Snoop Dogg став білим від заздрості (хоч він і афроамериканець)! Правда катастрофічно не вистачає рими, і обов'язково більше агресії треба - побільше слів "воняк", "марга", "заперевальний", "вушливий", і т.д. Коротше, над текстом ще треба попрацювати. І треба якийсь сценічний реперський псевдонім тобі придумати - можна MC Yovbak наприклад, або MC Marga, чи MC Wonyak. Можеш і в дует об'єднатися з тим Чаком Норрісом що по електрикам стріляв - організуєте гурт Electric Shooters. Коротше давай, пиши туй свої гангстерські тексти, потім альбома запишемо :)

Д2
До 20:22

Гаврилюк,Гаврош,Гавриш по інтелекту різниці ниякої і по суті тоже!Твої перли почитати то нараз видко доХтора писемних наук із уровнем бакалавра по кваліфікації плота,не треба туй Нострадамусом ся родити!Пляшечку на аналіз мочі ти відкоркував і скотчом фамілію приліпив,аристократ кожемяцький!Ти йди полякам яблика рвати, бо скоро ти “пеньонзи” аборигене не устане і на мінеральну воду!Твоя категорія за перевалом у спецзакладі парубія.Веселися веселуне,лем мусить настати час коли бандітів ссаним віником уженуть і нікому ти буде платити 30 срібернику за шакальство,то здохнеш,бо ти не розумом не руками не здатен робити!

ПД
Примітка до 13.09.2018 20:22

Пардон, не Гаврош, а Гавриш, маленько опечатався.

П
Порошенко

На раду слабо

Д1
До 13.09.2018 19:53

Розкусив ти таки мене, я дійсно алкаш :) От якраз зараз пляшечку скотчу Dalmore 12-річного відкоркував, вип'ю маленько за твоє здравіє, щоб і далі мене і відвідувачів сайту веселив (на жаль, на 18-річний не вистачило пеньонзів, злочинна влада бариг сему шкуру дере :( ). І ти реально Ванга, і прізвище моє майже вгадав, тільки я не Гаврилюк а Гаврош :) До 13.09.2018 20:00 - ну далеко не усі, і більшість усе-таки адекватні. Але деякі "дохтори заперевальних наук" і "фахівці по маргам" таки дійсно в цю категорію потрапляють.

ДН
До нижнього 19:36

Слухай ты алкашу,не думай ош прийшлисьте навічно!Так што пузирі не пускай!Гаврилюку недоправлений,чесноком і цибулюв не закусуй бо і так вониш на цілый Світ! Такі “герої”,як ти, пак смолі на асфальт перші пускавуть!

ДН
До нижнього борцуна з баригами (13.09.2018 19:14)

Та що ти усе "скоро" та "скоро"? Скільки вже чекати можна? Бариги вже зачекалися :) Що ти тут сидиш дискутуєш, давай вже піднімай народ на боротьбу з заперевальними :) Тільки не забудь в генделику випити ще 200г палинки, для сміливості - без цього ніяк. Можеш і того героя що по електрикам стріляв, у свій загін взяти. Правда зброю конфіскували в нього, але нічого - переб'єтеся якось, можете луки поробити з тих смерек що ще не встигли порубати.

Д1
до 18:57

Ты інтелектуал,ты грамотно пишеш!?Тобі ко такоє повів?Збрехав з тобов страшно?Сидиш там,порошенкови штрімфлі райбаш та заводи по 1000 чел.в інтернетови малюєш!Скоро народ возьме вас за вашоє малоє підприємство между лабами та трісне вашим стартапом у бардюра,аж вамся розлетять інвестори в черепі!Мразь подзаборна!

Д1
До 13.09.2018 18:32

О як прорвало на словесну діарею! :) В мене хоч трохи виходить як ти кажеш "інтелектуала корчити", бо пишу порівняно грамотно, а ти з своїм "уе-е-у-лем-марго-воняча-брехач-мустювко-буу-муу-бее-мее-ква-ква" і до цього рівня не дотягуєш, пишеш тим же лексиконом, яким у своїй наливайці з собутильниками (пардон, з товаришами по чарці) теревениш. Читай більше книг, і рекомендую почати з абетки. І з числами в тебе теж бачу серйозні проблеми - на заводі пластмасових виробів поблизу Павшино чорним по білому написано "1000 працівників", а не "5 чел". Не подобається, що мало будують - починай своє мале підприємство будувати, відкривай стартап якийсь, шукай інвесторів, звісно ж - "кіть мОзгів хватить".

ДН
до нижнього

підтримую на всі сто..

ДБ
До блювот Корнаш і 17:50

Ты не корнаш,а кнорос.Загугливісь два терміни та інтелектуала з себе корчиш!?Живуть,працюють......помывалько ты воняча,народ уже вас за такоє жыття на кострах із скату палити боде! А ты мустювко 17:50 карту порошенковських тролю забий соб і в очко!Ты блювото открывав ту карту.На перший взгляд завод на заводови.Начинаву увеличувати,розбігаться все і в Мукачеві лишаться асфальто-бетонний завод.Де є?То завод,што 10 чоловік робіть. Іще єден в Павшині,якиїсь будар по виготовленню пластмасових виробів із 5 челами.Та ти марго маєш совість брихати в живі вочі?Побзерай штосьте злодії зробили із ЗКЛом,Приборами,Трикотажкув,Електроном.....Чорти єдні!Обисьте здохли вже до лабы!

Д1
До 13.09.2018 17:23

Ну і з приводу "што мы построіли" - 124 нових заводи відкрито лише за останні 3 роки, в інтернеті навіть інтерактивна карта підприємств є. Гугли інфу, дурнику, а не лем палинкою закидайся.

Д1
До 13.09.2018 17:23

Щось ти повторюєшся, на більш вишукані метафори і ідіоматичні вирази інтелекту вже бракує? Лінюхи - це не весь народ, а такі дегенерати і маргінали як ти. Адекватним працьовитим людям ані влада, ані бандерівці, ані заперевальні не заважають - живуть, працюють собі, платять податки, і комуналку між іншим теж сплачують, а не кидаються як скажені псяри з ружбайками на електриків.

ДК
До Корнаш

“А який ти чорт построїв”,то не за твою хижу!А отвіт на “міфічний советський народ”,што по твому нібито построїв.Я ти повів,ош а шкий ти чорт построїв?Все што лишилося твоюй долбануй Україні,то все построїв отой народ.А што вы бандерувці за 27 року построїли?Вы лем розрушаєте і крадете!У влади недоліки?Бандіти і мразі вни,їх вішати треба!Чорте вонячий,наш наруд лінюхи!?Гута би тя побила,тать наш наруд мусить іти по світу горбатитися бо ви чортові бандеровці і самі злодії і бандіту притягли!Забий свою муву собі в шаровары,державы ніє а ун муву державну сує!

КД
Корнаш до 13.09.2018 15:43

Думаш ош я не берую по-місному говорити? Ще май файно за тебе по-нашому знаю, однак поважаю державну мову, тим більше це україномовний ресурс. І причому тут моя хижа? Я про свою хижу взагалі нічого не писав, лише коротко відповів на запитання "а який ти чорт построїв?" (не знаю, ти це писав чи якийсь інший "місний" маргінал) Про свою лояльність до влади я теж нічого не писав, в неї є чимало недоліків. Я лише писав, що всяким лінюхам і неробам лем влада і заважає, і замість того щоб працювати, вони тільки чекають від неї ситого життя, і щоб комунальних тарифів взагалі не було.

ДК
До Корнаш

Чорта ти в Мукачеві,заперевальна гнидо родився!Максимум приліс із відтіля!Горчкоголовий не за твою хижу бисіда ішла,а за хижу того чоловіка,якого ти звинуватив ош на будинок мав,а за електику не мав заплатити.Айбо ти марго неваловшна і осилити то што написано,ти лем лижеш владу,яку ви бандерштат сюда поставив!Чорте мерзкий,на яку владу?Лем не на вашу бандерувську,што знає лем люди нищити!А комуністам,ви схронники нетрібні, і гузицю утерти не достойні!Мразі!Будуть вас вішати на каждому стовпі!

КД
Корнаш до 13.09.2018 14:11

І на яку владу ти чекаєш? На комуняк, вкусний пломбір і ковбасу по 2.20 ? В такому випадку є ймовірність, що і тебе повісять :) Та й на що вішати будеш, як така злодійня як ти всі хащі повирубувала?

КД
Корнаш до 13.09.2018 12:47

Я взагалі-то в Мукачеві народився і виріс. А на що я заробив і що побудував - я тут перед тобою звітувати не збираюся. Скажу тільки одне - про те що "держава з нас дере сему шкуру" говорять лише тупі гниляки і ледарі, які самі ні чорта не роблять, а лише чекають подачок від політиків. Коли побачили, що влада їм чемодан грошей не занесла - починають обвинувачувати у свому роздовбайстві Майдан, галичан, заперевальних якихось, бариг, і т.д. А далі і свою батьківщину ладні продати за жменьку форинтів.

ДК
До Корнаш

А який ти чорт построїв?Міфічні в тебе мозги і твоя Україна! Што знаєш добре чужі гроші раховати!На будинок му гроші ненька не дала,то точно!Заробив собі,батрачачи при вас у Європі.А типирь вже не берує заробити,а бандитська держава з нього сему шкуру дере і ще й за то,што нетрібна не создавала.А через таких помивальок олігархічних,як ти,зато в жеброті і жиєме!Чорте заперевальний!

О
Олег

Правду мав, най іще ціни піднімавуть.

К
Корнаш

Типовий "зубожілий" - на будинок гроші мав, на ружбайку і набої теж, а заплатити за електрику - вже "не є нич". Тому і абонплата за електрику зростає, бо повно таких хитросраких "зубожілих" які платити не хочуть, чи з субсидіями мутять. До 13.09.2018 10:43 Ще один фанат казок про міфічний "советський народ" який все побудував, зробив благодать, а потім кудись раптом зник, а на його місце прийшли "бариги, галичани, заперевальні, майдануті", і все загарбали :)

Д1
до 1

Марго дурна,твоя країна долбана давно продана і перепродана,а ти в нюй гнуй!Шнобелю вонячий,електриків лем припудили,нико їм нич не зробив.Несплату послуг?Чиїх?Советський народ построїв електростанції,лінії передач,обленерго,а твої бариги-хазяї загарбали і тепер требують плату несоразмірну нашим доходам?Скотиняко через таких,як ти нас рабами і роблять!Помивалько ти воняча!

З
закарпатець

немає простий електрик, як баран безмозглий, лізти на опору. На підставі чого він лізе? Так бо йому начальник сказав іди лізь на опору і рубай? Се що за такі порядки? Споживача мали письмово попередити під розписку, звірити квитанції, якщо є заборгованість, то піти на зустріч - скласти графік розстрочки, це так у цивілізованому світі, поважають споживача. У нас ПАТ"Закарпаттяобленерго" - це окремий бидлостан із своїми свинячими порядками. Знаю, що кажу, сам випробував їхній "сервіс" на собі і пару років перед цим (дякувати Богу не дійшло до крайнощів, помогли впливові люди із влади) і місяців два тому, коли оплатив за електрику в "Приватбанку", а мене ПАТ"Закарпаттяобленерго" водило за носа ТРИ ТИЖНІ(!!!), що грошей нема, дорешти зарахували гроші днем оплати в банку. Це що за свинство таке? Я штурмую банк, а ці гівнодзоби з ПАТ"Закарпаттяобленерго" не хочуть зарахувати мої гроші, які їм уже давно поступили? І хай мене вибачають, але засуджувати вчинок хустчанина, якого довели?