Мешканці Поляни перекрили село. Вимагають повернути водогін «Луг» (ФОТО)

10
6

Сьогодні, полянська громада перекрила всі дороги у село з вимогою повернути громаді водогін, та повернути справедливість.

Голова ОТГ Іван Дрогобецький у себе на сторінці у Фейсбук розповів, що колись, Полянській сільській раді було передано на баланс житлові багатоповерхівки, а сам водогін «Луг», який безпосередньо забезпечував водою дані багатоповерхівки, чомусь, залишився на балансі санаторію «Сонячне Закарпаття».

— А справа в тому, що 25 травня 2000р. між об’єднанням Закарпаткурорт та санаторієм «Сонячне Закарпаття» ніби була укладена угода купівлі-продажу, проте оригіналу угоди ніде немає. Прошу звернути увагу на те, що Укрпрофоздоровниця ні покупцем, ні продавцем в договорі не фігурує! Після того, як Полянська сільська рада звернулася до суду з вимогою визнати за територіальною громадою право власності на водогін «Луг», з’являється та ж Укрпрофоздоровниця, яка показує реєстраційне посвідчення 2001р., в якому є запис, що вона нібито придбала водогін «Луг» в 2000р., однак самої угоди купівлі-продажу не надає (а тільки угода є правовстановлюючим документом!), на питання суду «де угода купівлі-продажу ?», «у кого купили?», «за скільки купили?» відповідь одна - «не знаємо». Цікаво ще й те, що цієї угоди немає ні в одному державному реєстрі! Можна зробити тільки один висновок - реєстраційне посвідчення – «липа», іншого пояснення знайти важкоє. - розповідає Іван Дрогобецький.

— Хочу також закрити питання всіх спекуляцій, які навидумували наші «добродії». Водогін «Луг» має бути повернутий у законну власність громади для того, щоб мати право привести його в належний стан, так як наразі він не здатний взагалі забезпечувати водою таку кількість населення і готелів. У цьому ми переконались 2 дні тому, коли зловмисниками було виведено з ладу уклинський водогін, який було побудовано 2 роки тому для додаткового забезпечення жителів громади та інших користувачів прісною водою. До тих пір, поки не з’явились всі ці псевдопатріоти, ніяких проблем з водогоном не було! Зараз вони кричать, що нібито я сам його зруйнував, щоб підбурити людей. Їхні хворі фантазії та маячню навіть коментувати не буду. Але вони продовжують спекулювати, ніби «Дрогобецький хоче забрати водогін собі». По-перше, не «Дрогобецький хоче забрати собі», а Дрогобецький хоче повернути у власність територіальної громади, щоб наші діти та внуки після нас могли безперебійно користуватися чистою питною водою, а курортні установи обслуговувати відпочиваючих, - додає Дрогобецький.

Так, люди вийшли на протест з вимогою, аби їм у громаду повернули водогін. 

Коментарі

Д"
до "з Поляни"

ага, лем води нема...

ЗП
З Поляни

Люди йопнуті якісь, Дроб прямо на відео заявляє ош будуть всі платити за воду!!! А зараз вода безкоштовна! Вже десятки років вода безкоштовна і за нею позирають нормальні люди, лабораторна перевірка! А Циганин не валовшин з гінами з садика порядок навести! Якщо водогін віддадуть сільській раді, то грошей у бюджеті буде більше, але толку не буде, бо Дроб краде! Асфальт за 1.5 мільона гривень такой через пів року розсипався докус! Люди дурні, не добре їм задарьня вода...

Г
ГРОМАДААА!!!!

Господарський суд Закарпатської області - є нікчемним, корупційним судом ,фу!!! Українська "ФЕМІДА" повністю продажна і несправедлива. З таких суддів треба здирати шкіру!

Д
діцковиця

Луг належить діцківцям, а санаторії хай платять за користування водою

А
акт

люди во никому не нужні ідіть за них воюйте а власть на вас поклала пеніс бо во для власті нико і звати вас стадо ягнят . ВИХОД ОДИН БЕРІТЬ ОТО УСЬО У СВОЇ РУКИ НАЛАЖУЙТЕ ВОДОГОН А ПАК ТОТІ ШО КАЖУТЬ ШО МАВУТЬ ПАПІРЬ ТА НАЙ ДОКАЖУТЬ ОШ ЧИ ЇХ НЕНАДРИМБАЛИ З ТИМ ПАПІРЬОМ . А ПАПІРЬ ТО ФАЛЬШИВИЙ ВИХОДИТЬ .А ВОДА ПОЛЮБЛМУ ПРЕНАДЛЕЖИТЬ НАРОДОВИ ТАКШО ВО ПРАВІ .

В
Ваня

Ніодного представника влади вже 2 години нема...москаль вон з закарпаття

Читайте також