Мільярд форинтів підтримки: В Угорщині вирішили офіційно працевлаштувати 500 ромських музикантів

59
4

Уряд Угорщини вирішив підтримати працевлаштування 500 ромських музикантів у ресторанах протягом чотирьох місяців. На це виділяється субсидія у розмірі майже 1 мільярда форинтів, таким чином підвищуючи привабливість ресторанів, які беруть участь у програмі.

Програма "Музична Угорщина" спрямована на збереження та популяризацію традицій традиційної ромської музики. "Уряд запустив галузеву програму загальною вартістю близько 15 мільярдів форинтів, спрямовану на розвиток туризму та посилення його конкурентоспроможності. Керівники гуртів можуть подати заявку на грошову підтримку з 29 квітня", - йдеться в повідомленні Угорської туристичної агенції.

Зазначається, що ромська музика в угорських кав'ярнях і традиційних ресторанах є унікальним туристичним інструментом, який покращує враження від гостей, збереження та підтримка якого має особливе значення для внутрішнього туризму.

Роми - найбільша меншина в Угорщині. Офіційно, згідно перепису, їх кількість складає 2% населення країни (приблизно 200 000 осіб). Але за висновками фахівців насправді їх кількість може коливатися від 500 000 (5%) до мільйона (10%). Адже більшість записуються як корінні угорці.

За даними перепису, роми-цигани проживають у 2000 із 3200 поселень Угорщини. У сільській місцевості найбільше їх на півночі країни. Чисельність ромів у Будапешті оцінюється приблизно в 80-100 тисяч.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!Коментарі

А
антрополог

ушиткі цігани діляться на касти: злодії, маніпулятори, смітярі apropos...... музиканти то найвища каста

Й
йоушко

а другим циганам не будуть шукати робочі місця? НЕ ЛЕМ МУЗКАНТИ ХОЧУТЬ ЇСТИ!

НП
но пак гойра

Но типирь буде у Мадяріі весело, гонні будуть усягди танцьовати. Ай за вікторка бізтошно проголосувуть. А він зясь тоті пенязі на них, як на меншинну культуру, у Брюселю уциганить. Доречі, маєме туй малих Януковича з Зелинським, а даякого Орбанков не назвали? Кідь щи ньє - невдячні, мають удоскональоватися

Г
Гаджі

Віники їм дати

Читайте також