Міндоходів заблокувало 60 млн. грн. на рахунках WebMoney

26
1

Причиною таких дій, співробітники міндоходів називають "значні порушення в роботі ТОВ Web Money Transfer на території України".

За повідомленням сайту "Кореспондент", вчора Міністерство доходів і зборів України повідомило, що домоглося блокування на пов'язаних із компанією електронних платежів WebMoney рахунках 60 млн грн.

Про це передає агентство Інтерфакс-Україна із посиланням на заяву центрального офісу з роботи з великими платниками податків міністерства Олександра Клименка.

"Співробітники Головного оперативного управління спільно з колегами Головного слідчого управління фінансових розслідувань Міністерства доходів і зборів виявили значні порушення в роботі ТОВ Web Money Transfer на території України", - сказано в повідомленні центрального офісу.

Крім того, у ньому наголошується, що на даний час на банківських рахунках підприємств, які входили до злочинної схеми, заблоковано понад 60 млн грн.

Раніше сьогодні стало відомо, що 12 червня Державна податкова служба у Києві провела обшук в офісі компанії, що надає послуги моментальних інтернет-розрахунків WebMoney (одна з найбільших в СНД систем розрахунку у мережі).

Нагадаємо, що WebMoney - система інтернет-розрахунків, яка працює в Україні від 2003 року, за деякими даними нею користуються близько двох мільйонів українців. WebMoney Transfer - міжнародна система миттєвих інтернет-розрахунків, що позиціонує себе як середовище і технологія для ведення бізнесу та електронної комерції. Система забезпечує проведення електронних розрахунків у реальному часі за допомогою облікових одиниць - титульних знаків WebMoney.

Раніше повідомлялося, що український Нацбанк має намір встановити межу щомісячних операцій з електронними грошима у розмірі 25 тис. грн. Також у відомстві підрахували, що у першому кварталі 2013-го року сума операцій із використанням електронних грошей збільшилася майже вдвічі в річному вираженні, склавши 511,331 млн грн.

Як повідомлялося, Національний банк України має намір зобов'язати причетних до грошових переказів операторів платіжної інфраструктури реєструватися в НБУ.

Нагадаємо також, що правління НБУ затвердило постанову про обмеження готівкових розрахунків між фізичними особами до 150 тис. грн від 1 вересня 2013 року. Раніше НБУ неодноразово заявляв, що правила платіжних систем WebMoney Transfer та Яндекс.Деньги, що діють в Україні, не узгоджувалися у передбаченому законодавством порядку. У відомстві у вересні 2012-го повідомили, що регулятор очікує активізації діалогу з цими системами.

Коментарі

П
Провокатор

Прислухайтесь! Не кажіть що не чуєте! Як що? Криків:''Холокост! Холокост!''

Читайте також