Москаль розповів, де тепер роздають угорські паспорти

11
9

За словами голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, видача паспортів не зупинилась, а просто перенеслась в інше, вже угорське, місто Кішварда.

Геннадій Москаль розповів журналістам, що це не викликало якихось ускладнень, адже "люди сіли на електричку, яка йде 7 хвилин, і вони вже у Кішварді, і там приймають (громадянство. - Ред.)".

Геннадій Москаль додав, що така ситуація не впливає на економіку Закарпаття.

Раніше Mukachevo.net писало, у вересні з'явилось скандальне відео на якому показали видачу угорських паспортів закарпатцям. У консульстві, яке розташовується в Берегові, просили українців приховувати факт отримання другого громадянства.

Це стало причиною відсилки одного з консулів установи., його було оголошено персоною нон-грата. У відповідь Угорщина відіслала українського консула.

Дивіться також: В Угорщині відкрили ще одне Почесне консульство України

Коментарі

P
phil

Дякую за інформацію

Z
Zoltan

Просто роздавуть. Мені в Унгварі на пяному базарові пропонували. Навіть обіцялі 10 тысяч форінтів. А кит серйозно: і в Захоні мож ся присягати, а то дійсно 7 мінут. П.С.: а Москаля татарський, топто російський пашпорт, вун же татарин!

Е
Еко

Михайло, плюсую!

С
Силян

Яби и сам зробив паспорт киби мош брехня то всьо шо просто роздають!!!!!

С
Світлана

до Кішварди 22 км від Чопа, за 7 хвилин має електричка летіти 320 км/год.

М
михайло

В Україні розруха, піпец повний, людей спеціально відволікають паспортами, євробляхами та ін... А верхи рулять так як їм треба під шумок даючи дурним людям всякі " проблеми" щоб за них забули , а ви ведетеся. Чого бідний - Бо дурний , то про нас.

1
17

У москаля Румунський. Ізраельський?

A
arpad

прям там паспорти роздають наліво і направо ...його ще заслужити треба ..

Ч
Чистильщик

Та дайте уже тому Москальови мадярський паспорт , убо ся уже заткав.

Читайте також