"Мотор Січ" анонсувала перезапуск рейсу Ужгород-Київ та разовий рейс з Запоріжжя

4
4

Перший відновлений рейс Ужгород-Київ, як і обіцялось, здійснять вже 3 червня.

Згідно повідомлення авіакомпанії, рейси виконуватимуться три рази на тиждень — понеділок, середа, п'ятниця. Виліт з Ужгорода буде о 07:00 годині, а прибуття о 09:00 годині у Київський Міжнародний аеропорт ім. І. Сікорського.

Переліт виконуватиме літак "Яковлєв Як-40".

Як раніше писало Mukachevo.net відповідний рейс буде зручним і для тих, хто хоче потрапити в Одесу, адже після прибуття у Київ, одразу можна потрапити на літак до Одеси.

Також, авіакомпанія "Мотор Січ" анонсувала один прямий рейс із Запоріжжя в Ужгород, який виконають 2 червня.

Виліт із Запоріжжя о 09.00, прибуття в Ужгород о 11.30.

До речі квитки на авіарейси вже у продажі. Згідно онлайн сервісу, квиток 3 червня з Ужгорода до Києва коштуватиме 2576 гривень.

До речі, попри ствердження, що квиток дешевше, якщо його купити за кілька місяців наперед, згідно того ж онлайн сервісу, він також коштує 2576 гривень.

Нагадаємо, нещодавно Mukachevo.net писало про те, що у Закарпатській облраді проголосували за програму підтримку ужгородського аеропоту. Для нього було виділено більше 2 мільйонів гривень. Згідно цієї програми аеропорт бере на себе всі збитки у співпраці з авіакомпанією "Мотор Січ".

— Вона (Мотор Січ, - ред.) надає послуги польоту і надає послуги реалізації квитків, але аеропорт бере на себе організацію видаткової частини, тобто якщо літак буде незаповнений, це має покрити аеропорт. Кошти надались для того, аби аеропорт мав з чого покривати видатки у час накатки рейса", - розповідав голова облради Михайло Рівіс.Коментарі

F
F

У МОТОР СИЧ ЦІНИ ЯК У ІЛОНА МАСКА ПРАВДА МАСК ЗА ТУ ЦІНУ ТЕСЛУ В КОСМОС ОТПРАВИВ крапка

А
Абвгд

Зальотний лііс всьоровно розкраде аеропорт як він пробував то зробити на стомат факультеті ужну лиш там йому помішав один чоловік

А
Аеро

Є варіант заповненості літака- всі депутати ВР від Закарпатської обл. мають літати до Києва літаком ЯК-40.

У
УЖгород

Інтересно на антікваріат 44 річний в виді літального апарата хочуть знайти повну заповненість -дуже сомнітельно.

Читайте також