Мукачево готується до змагань Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX

6
1

Раніше організатори велозмагань Артем Топчанюк та Денис Соболь анонсували найбільшу велоподію року Закарпаття, що пройде 17-18 вересня 20016 року в Мукачево.

Так 17 вересня з 10:00 у парку “Перемога”-Набережна пройдуть “Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX” (для дітей) та "Мукачево Ровер Фест".

Кожна дитина з 2 до 13 років отримує диплом учасника, а перші три місця у кожній віковій категорії нагороджуються медалями та цінними подарунками.

У програмі заходу:
- вело змагання серед дітей та молоді;
- велоконкурси та вікторини;
- майстер-класи та показові виступи спортсменів;
- веломайстерня;
- велошкола;
- велозаїзд;
- велокіно та веловечірка;
- нічний велоквест;
- велоярмарка та інше...

18 вересня відбудуться масштабна кільцева велогонка містом для  дорослих аматорів та професійних велогонщиків, яка може стати однією зі спортивних візитівок Закарпаття! Старт в центрі міста, біля Ратуші. Реєстрація з 9.00 год.

Загальний призовий фонд складає 50 000, які будуть розподілені між найкращими учасниками велозмагань.

Попередня реєстрація: https://goo.gl/forms/pxTBt0GYvUfrqPTY2

“Grand Prix Mukachevo 2016 FLEX” - це знакова подія в українському велоспорті. Вперше, на Закарпатті відбудеться велогонка, яка об`єднає усіх любителів велосипеда – починаючи з дітей від двох років, дорослих аматорів та професійних велогонщиків!

Захід "Мукачево Ровер Фест" реалізується в рамках Європейського тижня мобільності, який проводиться з 16 по 22 вересня та в рамках грантового проекту "ЄТМ – Карпатська мережа".

Коментарі

GP
Grand Prix Mukachevo

Попередня реєстрація у змаганнях: https://goo.gl/forms/jlEiieRvX73qToGo1 Сторінка Facebook: https://fb.com/GrandPrixMukachevo Запрошуємо всіх велолюбителів, як дітей так і дорослих!

Читайте також