Мукачево отримало ще трьох Почесних громадян: Мирослав Дочинець, Хащинська Римма та Сухан Олександр (ФОТО, ВІДЕО)

45
0

Сьогодні, у центрі міста Мукачева відбулись урочистості з нагоди дня Незалежності України.

Одразу після грандіозного Параду вишиванок на центральній площі Миру зібралося багато людей. Урочистості почалися з гімну України.  Привітати з святом мукачівців та готів міста прийшов міський голова Золтан Ленд'єл.

Мукачево славиться відомими людьми, а сьогодні звання "Почесний громадянин" отримали ще троє людей.

За активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади міста, збагачення національної духовної спадщини, рішенням   60-ї сесії   Мукачівської міської ради 6-го скликання від 29 травня 2014 року за № 1147 присвоєно звання "Почесний громадянин міста Мукачева":

Дочинцю Мирославу Івановичу - письменнику, журналісту, директору видавництва «Карпатська вежа», члену Національної Спілки письменників України.

Мирослав Іванович справжній майстер слова, добре знає життя народу, розуміє людську душу, глибоко поважає минуле своїх краян, вболіває за їх теперішнє та майбутнє.

Його книги «Гірчичне зерно», «Мукачево і мукачівці», «Мункачі з Мукачева», «Енциклопедія Мукачева», «Вічник. Сповідь на перевалі духу», «Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії», «Горяні н. Води Господніх русел» та багато інших прославили наше рідне місто далеко за межами області та держави, перекладені багатьма іноземними мовами.

Мирослав Дочинець - Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Користується заслуженим авторитетом серед мешканців міста та краю.

Хащинській Риммі Володимирівні - Заслуженій вчительці України, відміннику народної освіти. Римма Володимирівна справжній вчитель за покликанням, є прикладом  вірного  служіння і відданості найгуманніпгій, найсвітлішій справі — навчанню дітей. 51 рік віддавала своє велике серце дітям, сіючи розумне, добре, вічне. З них - 42 роки пропрацювала в Мукачівській загальноосвітній школі № 20. Маючи глибокі знання,  добре серце, справжній  талант педагога  й організатора, вона навчила й вивела на широку дорогу самостійного життя не одне покоління видатних мукачівців.

Римма Володимирівна неодноразово обиралася депутатом міської ради.

Користується великою повагою та заслуженим авторитетом серед мешканців нашого міста.

Сухану Олександру Васильовичу - президенту Закарпатського обласного благодійного фонду допомоги та реабілітації інвалідів «Суспільство для всіх».

Олександр Сухан - майстер спорту, учасник багатьох міжнародних супермарафонів на інвалідних візках.

Засновник благодійного Фонду «Суспільство для всіх», який реалізовує програми в інтересах інвалідів, займається реабілітацією та допомогою людям з фізичними вадами. Олександр Васильович організовував сплави людей із фізичними вадами на катамаранах по річці Тиса, розробив і активно реалізовував благодійну програму «Марафон на інвалідних візках з підняттям на найвищу вершину України - гору Говерлу».

За велику мужність у подоланні недуги і самоутвердженні, видатні спортивні досягнення нагороджений орденами «За заслуги» І та П ступенів, орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.

Користується заслуженим авторитетом серед мешканців міста та краю.

Одразу після нагородження, мер міста Мукачева урочисто вручив паспорта двом дівчинам, що народилися у цей знаменний день.

Присутніх розважили виступами відомих виконавців міста.

 

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також