Mukachevo Street Workout: що це буде

4
3

Найближчої неділі, 14 травня в парку Перемога зберуться найсильніші вуличні атлети Закарпаття та гості з інших регіонів України, аби позмагатися у street workout – спортивних вправах на вуличних майданчиках, як то турнік, брусі, тощо.

Початок змагань – о 15:00. У програмі Mukachevo Street Workout – freestyle, віджимання на брусах, підтягування на перекладені та виходи силою на 2 руки.

Реєстрація учасників уже стартувала і триватиме до 10 травня включно за номером телефону 0979670676 Підтвердження Реєстрації відбудеться з 13.20 до 14.20 в день змагань безпосередньо на місці, в парку Перемога.

Також у рамках Mukachevo Street Workout відбудеться показовий виступ Олександра Діденка – чемпіона України зі Street Workout 2016 в номінації Фрістайл та чемпіона України 2016 SLS Cup з шестиборства.

Головний організатором змагань виступив мукачівський спортивний клуб D-Fitness. Також змагання підтримали й інші партнери, зокрема спортивний клуб City Gym

Побачимося в парку!;) Зауважимо, що в Мукачеві вже давно зародився рух street workout. Більше того, пройшло вже кілька змагань.

Коментарі

А
Атлет

А тим часом, кіть пройтися по вулицям, левова частка реклами, магазинів і кафе мають назви на латиніці. Те ж саме в музичній культурі і на ТБ. Так переформатовують мізки народу.

А
Атлет

Хіба не мож назвати змагання нормально по-нашому. Зар аз всі полюбляють понтуватися на англійській мові. Це комплекс меншовартості! Де суть патріоти? Вони "патріоти" лем товди, коли потрібно "наїжджати" на вшитко руськоє.

К
Ко-ко-ко

Привіт 2012)))0

Читайте також