Мукачево відвідала делегація

8
0

з міста–побратима Пряшева

27 листопада, у вівторок,за сприяння генерального консула України в Пряшеві Євгена Перебийноса м.Мукачево відвідала делегація з міста –побратима Пряшева (Словаччина),  у складі якої були міський голова Павел Гадярі, голова виконкому Йозеф Вішизовські та інші офіційні особи. 

          У малому залі Мукачівського міськвиконкому пройшла зустріч за «круглим столом», в ході якої секретар Мукачівської міської ради Золтан Ленд»єл ознайомив гостей з історією міста над Латорицею, головними показниками соціально-економічного розвитку, наголосив на вигідному георафічному розташуванні міста та сприятливих умовах для іноземних інвестицій . 

          У свою чергу міський голова Пряшева Павел  Гадярі розповів про ті напрямки діяльності, на які може бути спрямована ініціатива підприємців та відповідальних працівників органів місцевого самоврядування задля взаємовигідного співробітництва між нашими містами –побратимами. 

          Під час зустрічі було привернуто увагу до цікавого досвіду співробітництва між містами, підприємствами Мукачева та Пряшева у минулому. Культура, туризм, економіка- це ті напрямки, потенціал яких на сьогодні , на жаль, ще не використовується повною мірою. 

          Заступник міського голови, керуючий справами виконкому Олександр Галай вручив міському голові Пряшева пану Гадярі Угоду про співпрацю між містами-побратимами. 

          Цікавим для гостей було знайомство з потенційними можливостями майбутнього Мукачівського аеропорту, Мукачівським замком «Паланком» та іншими об»єктами, історії, культури та промисловості, з якими вони мали нагоду познайомитися. 

          Такі зустрічі, безперечно, сприятимуть дальшому розвитку прикордонного співробітництва та зміцнення дружби між нашими  народами, повідомили з Мукачівського міськвиконкому.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також