Мукачівець виборов «срібло» на чемпіонаті України з орієнтування на велосипедах (ФОТО)

3
0

Один у полі не воїн – є така приказка. Вона досить точно описує багато подій, які відбуваються в нашому світі. І дійсно, без сторонньої допомоги самому зробити щось практично неможливо. Але у кожного правила є винятки. Так сталося і в нашій ситуації.

З 10 до 12 липня у Львові проходив чемпіонат України зі спортивного орієнтування на велосипедах. В силу певних причин Закарпаття тут представляв лише один спортсмен – майстер спорту України Олександр Касьянов. 21-річний мукачівець виборов срібні нагороди у всіх трьох номерах програми чемпіонату, поступившись лише лідеру національної збірної 29-річному Артему Стрижаку з Києва.

Бронзовими призерами стали: на середній дистанції  харків’янин Ренат Хасаншин, на марафонський – Євген Цирень, на короткій – Юрій Расько (обидва з Києва). Завдяки медалям Олександра і у командному заліку Закарпатська область зайняла почесне третє місце. На першій позиції збірна Харківщини, на другій – збірна Києва.