Мукачівська міськрада звернулася до Президента щодо криміногенної ситуації в місті (ФОТО, ВІДЕО)

27
19

Відповідне рішення прийняли депутати Мукачівської міськради на терміновому засіданні, яку зібрали через ранкову стрілянину в місті.

Раніше Mukachevo.net розповідало, що сьогодні, 7 лютого, міський голова Андрій Балога сьогодні скликав позачергову сесію міськради.

В порядку денному одне питання «Про звернення до Президента України щодо криміногенної ситуації в місті та діяльності правоохоронних органів по забезпеченню законності та правопорядку».

В тексті звернення йдеться, що «Мукачівська міська змушена звернутися до Вас за особистим втручанням через вкрай загрозливу криміногенну ситуацію, яка склалася в нашому місті. Підтвердженням цього є черговий зухвалий інцидент із застосуванням вогнепальної зброї, внаслідок чого госпіталізовано двох людей із вогнепальними пораненнями.

Стрілянина в спальному районі створювала реальну загрозу мешканцям 86-тисячного міста, які вже не почуваються безпечно і рішуче вимагають надійного захисту від бандитів.

Наголошуємо: Мукачево жодним чином не можна вважати якимось особливим осередком злочинності. Проблеми з правопорушеннями, у тому числі кримінальними, у нашому місті загалом такі, як в інших містах країни. Близькість до кордону та порівняно велика кількість іноземців, значною мірою – туристів, не можна вважати чинниками, які суттєво знижують рівень громадської безпеки.

Головною причиною того, що в місті регулярно стаються кримінальні «розбірки», вважаємо професійну слабкість і вкрай низьку активність міської поліції. Злочинні угруповання почуваються чимдалі вільніше, бо фактично не відчувають системної, рішучої та фахової протидії з боку правоохоронців.

Кримінальний блок міського управління поліції явно слабкий, на вулицях міста критично мало патрулів та патрульних екіпажів, профілактична робота із запобігання правопорушенням звелася до паперових звітів. У місті за останні роки не проведено жодної загальноміської операції за такими гострими напрямками, як наркоманія та обіг наркотичних засобів, розбій, крадіжки особистого майна.

Міська влада Мукачева категорично проти того, щоб наше місто було асоційоване з територією небезпеки. Це категорично неприпустимо через те, що інфраструктура Мукачівської об’єднаної територіальної громади стрімко розвивається, як наслідок – значно зростає кількість туристів, у тому числі й іноземних, які відвідують наш мальовничий і гостинний край.

Тому звертаємося із закликом про надання Мукачеву невідкладної і дієвої правоохоронної допомоги, яка б передбачала:

1. Проведення оперативного і профілактичного відпрацювання міста спеціальними підрозділами Національної поліції та Національної гвардії, із залученням висококваліфікованих, досвідчених працівників з кримінального блоку. Термін такого відпрацювання, обсяги залучених сил і засобів мають бути достатніми, щоб різко зламати негативні криміногенні явища у Мукачеві, виявити і знешкодити їх джерела.

2. Зміну керівництва міського управління поліції, посилення його особового складу фахівцями з інших регіонів країни.

3. Посилення матеріально-технічного забезпечення поліції Мукачева сучасними засобами, автотранспортом і екіпіровкою.

Сподіваємося на розуміння керівництвом держави всієї гостроти криміногенної ситуації в Мукачеві та підтримку міської влади в прагненні забезпечити спокій і безпеку містян», - йдеться у зверненні.


Ось відео саме перестрілки з різних ракурсів, на яких видно усіх учасників перестрілки.

Також пропонуємо переглянути пряму мову з деталями перестрілки від поліції.

Коментарі

ДЕ
До енріке

Іди соси х-й

К
Катерина

При чому тут обласна прокуратура? Може в цьому конкретному випадку, так. А що, всі підпали, крадіжки, збройні напади розслідувані? Доведені до суда? Ніби обласна прокуратура лише погана. Всі однакові вони. Зажрались. Того стрілка якраз в міліцію та прокуратуру треба!

МБ
Модератор( Блокуй Правду) Але ти Теж як і ми

Мало Патрульних???? Ви Там Хворі на Голову??? Більше ніж Треба!!! Не Патруль Вирішить Питання Кримінала!!! Неблагополучна Держава За Рахунок Олигархів-і Депутатів Казнокрадіїв!!! Соціалні Руїни-і На Цьому Виростають наші Діти!!! Дякуємо Шо Ви Хочете Придушити і Людей і Кримінал Збільшенням Патрульних, А не реальними Планами На Розвиток!!!! Ми Виживаємо в Україні Хто Як Може!!!

МП
Мешканець планети земля

До поки не будуть піймані і посаджені організатори цих угруповувань, до тих пір ні чого не зміниться в місті. А для того щоб всіх посадити, потрібно змінити суддів та судову систему. Як ми бачимо наш ген. Прокурор і судова система не дуже поспішають з рослідуванням злочинів ВР минулого скликання. Всі злодії сидять у ВР! То яким чином ви хочете що б в країні був порядок? Нашу країну чекає дуже скрутне майбутне. Поки ви тут про стрілянину говорите, вже ешелони з багатотисячною куботурою дерева вивозять у Європу. І взагалі, поки у влади будуть сидіти ті жиди разом, а там 70-80 % їх і є, до тих пір наша країна - самомогутня країна в Європі з само великим потенціалом, з кращими умами (які поїхали всі за кордон працювати та жити) - буде безвозратньо зруйнована, і занедбана до такої степені. Що її не можна буде відновити! Гарного вам настрою, панове!

ДМ
До мера, громади і до всієї області

Балога всьо правильно каже і просить, но...треба вважати шо в нас є ще прокуратура і суд і адвокати. І коли менти бахнуть, то начинається адвокат, який рішає з прокуратурою, та начинає создавати проблеми ментам шо нема доказів, або питання щакривається в суді і менти виходять лохами, бажання працювати пропадає. Тим більше враховуючи їхню зарплату, щабезпечення і графік роботи. Дальше, чому раніше старі менти май могли боротися із бандюками. Відповідь: давайте дивитися поавлі в очі. Раніше завели у отдел, дали нормальниз звіздюлєй так шо бажання пропадало від усього зоч це і не гуманно не по-європейськи, но з нашИм людом так і треба, а тепер попробуй доторкнутися та прокуратура чи дбр рад старацца відразу відкриває провадження проти мента. І поки в нас порядку не буде в прокуратурі і в судовій системі доти ніякі змінт в керівництві чи в штаті неполіцейських не допоможуть.

СЗ
Слуга Закону

Місто, яке недалеко від кордону з ЕС, а такий хаос твориться. ГАНЬБА!

Б
бувший

стрелок непонятний. два рожка розрядив профі, професійна постанока з плеча(ноги), дальше непонятно нашо з піштоля начав стріляти, аш вернувся ( месник якийсь) але мала бути підтримка зі сторонони (наружка, яка веле обєкт, вийшов стрілок за секунд 3-5 до целі)

ДВ
До Васи

Именно старые менты ( только не менты а мусора) виноваты в том, что происходит сегодня! И именно они теперь руководят отмороженными жуликами, причём многие из этих оборотней сами стали бандитами ( присмотрись к Зодиаку)...

П
Патріот

Чигаго настало , раз ниє порядку та най стрілявуть, це просто жахи шося робить ,якшо поліція неможе та робити самосуд ,ДІТЕЙ ОПАСНО НА ВУЛИЦІ ВІДПУСКАТИ ????????????????????????

В
Васе

На майдауне джин был выпущен из бутылки. Спустили всех собак на беркутят, вот и логичный результат. Доскакались.

Ы
Ыстык

А чому перестала нова поліція іздити днем і вночі без маячків

В
Вася

Верните нормальных ментов которые раньше обеспечивали порядок. Такие заворушки были и раньше, но после нормальных профилактических действий в отделе, у таких пацанов пропадала охота заниматься фигнёй, правда вместе с отбитыми почками, но зато простые люди не знали что такое бояться выйти из дома что б не попасть под пулю.

В
Вася

Наші пі##ри в погонах знають лиш дітваків під час призову ймати а як шось серйозне то они нич нивіділи нич низнавуть....

ДК
для Катерини

бо це організована злочинність, а з нею має боротись Обласне ГУНП поліції, яке контролює не місцева прокуратура, а обласна!

Е
Енріке

Но а ще,най би зєленьський пересажав таксістів і пінзіонерів десь дів

С
саша

Бардак, всі силові структури куплені, роблять лим на свій карман, кіть не буде кардинальних кадрових змін і контроля за ними, то нич ся не поміняє. А шкода сю страну і нашу молодь без майбутнього.

И
Ичі

Смішно нє?

К
Катерина

А чому ніхто не говорить про зміну керівництва прокуратури? Чи у них хороші показники діяльності?

ПР
пан Ростислав

Поліція сбу прокуратура де ви є заарештуйте пашкуляка блюка дребітка і їхніх шнирів.

Читайте також