Мукачівські "Яструби" вибороли 50 нагород на турнірах з Шин Кіокушинкай карате

64
0

Минулими вихідними спортсмени МК "Яструб" взяли участь в двох турнірах - в суботу у Мукачеві на місцевому рівні, а в неділю в Ужгороді в Чемпіонаті Закарпатської області з Шин Кіокушинкай карате.

Як повідомив тренер МК "Яструб" Сергій Матьковскі, за два дні змагань "яструби" завоювали 50 нагород та 3 командне місце для Мукачева.

Так, в Чемпіонаті Закарпаття з Шин Кіокушинкай карате 42 яструбів прийняли виклик і серед 330 спортсменів виборювали свої нагороди. Щоб вибороти статус чемпіона, яструбам потрібно було пройти по 4-5 поєдинків.

На обласному чемпіонаті вихованці МК "Яструб" завоювали 27 нагород:10 золотих медалей, 9 - срібних та 8 бронзових нагород.


Також команда яструбів забрали додому до скарбнички бронзу за 3 командне місце. А в загальному заліку серед 20 тренерів ми стали другі.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!


Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також