Мукачівські прикордонники біля Ділового виявили пакунки з контрабандними сигаретами

8
1

З метою подолання цього явища, яке завдає значних збитків державі, оперативно-розшукові підрозділи прикордонного відомства постійно проводять заходи щодо боротьби з контрабандою діяльністю, що дозволило, з початку поточного року виявити значні партії контрабанди тютюнових виробів.

Вчора на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Ділове» Мукачівського загону прикордонники виявили чергову партію контрабандних тютюнових виробів, яку зловмисники намагалися переправити незаконним шляхом до Румунії.

Прикордонний наряд за інформацією співробітників оперативного підрозділу прикордонного відомства неподалік від лінії державного кордону виявив 10 пакунків з контрабандою тютюнових виробів, які невідомі підготовили для переміщення до сусідньої держави, інформує ДПСУ.

Попередньо встановлено, що майже 5 тисяч виявлених пачок цигарок були виготовлені на одній із фабрик у місті Львові. Нагадаємо, що це вже далеко не перший випадок коли правоохоронці виявлять контрафактну продукцію із Львівщини.

Наразі триваю заходи щодо пошуку причетних осіб до переміщення знайдених контрабандних тютюнових виробів. Виявлені пакунки з контрабандною продукцією передано співробітникам ДФСУ.

Коментарі

C
cvbvc

ХОЧЕШЬ НЕЗАБЫВАЕМОГО СЕКСА на всю ночь?!Это лучший подарок как для себя так и для вашего мужчины!Вот сами почитайте! -- http://vk.cc/3V1VuB

Читайте також