Мукачівські прикордонники затримали ще 3 нелегалів зі Шрі-Ланки (ФОТО)

4
2

Трьох «мандрівників» з Шрі-Ланки, які намагались потрапити до Угорщини затримали вчора ввечері прикордонники відділу «Горонглаб» Мукачівського загону.

Про появу поблизу населеного пункту Липово, що на Закарпатті,  двох чоловіків та жінки  прикордонників проінформував місцевий житель. Для перевірки інформації та з метою недопущення незаконного перетину державного кордону  відразу на місце виїхав прикордонний наряд. У подальшому трьох невідомих осіб правоохоронці затримали поблизу держрубежу. 

Під час перевірки виявилось, що у громадян не має документів, але з їх слів усі вони є вихідцями з Шрі-Ланки, інформукє адміністрація ДПСУ.

Про факт затримання нелегальних мігрантів прикордонники проінформували угорських колег. Затриманих доставили до прикордонного підрозділу для встановлення осіб та складання процесуальних документів.

Коментарі

Д
друг

Обережно! Не дайте себе обдурити крадiю та аферисту!!! Шолтiс Юлiй Людвикович, який мешкае в Закарпатськiй областi мiстi Мукачево по вул. Берегiвськiй буд. 28, кв. 15 (тел. домашнiй 4-41-41, моб. – 0995061005) зарекомендував себе, як людина що здатна на шахрайство, обман а також крадiжку. Дуже небезпечна людина – лицемiр, мае аморальнi задатки. Постiйно пропонуе послуги на виконання ремонтних робiт в будiвлях, спорудах та помешканнях, а потiм намагаеться обдурити, а кошти привласнити i розтринькати на свiй розсуд. Його батько Шолтiс Людвик Людвикович i мати Шолтіс Габрієлла Іванівна синка покривають та створюють йому всi умови для можливостi творити беззаконня. Попереджаю всiх на майбутне – це дуже небезпечнi та лицемiрнi люди. Будьте обережнi при спiлкуваннi i особливо коли будете мати з ними якусь справу.

*
***

у менге є мрія , переселитися на шрі-ланку , куди ці троє приперлися ??

Читайте також