Мукачівці вшанували пам'ять жертв фашизму (ФОТО)

16
0

Сьогодні, у другу неділю вересня, світова громадськість відзначає Міжнародний день пам'яті жертв фашизму, який було встановлено в 1962 році.

Друга світова війна стала великою трагедією для  народів усього світу. Не оминула вона і мешканців  нашого міста, які гинули на фронті та у тилу,  від хвороб та голоду.

Справжнім пеклом стала війна для майже тридцяти тисяч мукачівців єврейської національності, яких було вивезено до нацистського табору смерті Освенцім. Додому, на жаль, повернулося кілька тисяч чоловік.

Тож про жахливу долю жертв людиноненависницької нацистської ідеології, людської нетерпимості та підлості згадували цього недільного ранку міський голова Золтан Ленд'єл, секретар міської ради Іван Маняк, голова іудейської громади Мукачева Абрагаам Лейбович,  Почесний громдянин міста, голова “Ради Почесних громадян міста Мукачева” Євген Федів, голова громадської організації “Ветерани України” Ірина Фаринич, керівник єврейського культурно-освітнього товариства “Шалом !” Міра Максименко, Василь Маркулін, голова “Ради старійши” та інші представники громадськості, які запаленням лампадок та покладанням віночків вшанували пам'ять  вбитих та замордованих у тій страшній війні, повідомляє відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому.

Іхня трагічна доля повинна бути вічним нагадуванням нам, нині живущим.    

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також