Мукачівці вшанували пам'ять жертв фашизму (ФОТО)

11
0

У другу неділю вересня відзначається сумна міжнародна дата - День пам'яті жертв фашизму. Мукачівці протягом багатьох років віддають шану пам'яті мільйонам безневинних жертв людиноненависницького фашистського режиму.

Сьогодні представники громадських організацій міста разом з керівництвом Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету поклали вінки та запалили свічки пам'яті біля меморіальних дошок встановлених на вул.Рауля Валленберга, що в центральній частині міста та у дворі художньої школи ім.Міхая Мукачі.

Секретар міської ради Іван Маняк звернув увагу присутніх на величезні втрати, які зазнали мукачівці і зокрема, єврейська громада у роки Другої світової війни. Він згадав і в'язнів гетто та концтаборів, і тих хто загинув на полі бою, рятуючи людство від нацистів і закликав присутніх вшанувати їхню світлу пам'ять хвилиною мовчання.

Про людську пам'ять і наше сьогодення наголошував у своєму виступі голова Мукачівської іудейської громади Абрагаам Лейбович, який втратив багатьох рідних людей у полум'ї найстрашнішої війни. Він із занепокоєння говорив про те, що і сьогодні Україна переживає дуже складні часи, гинуть люди, з'явилися біженці. Абрагаам Беньямінович висловив сподівання, що з Божою поміччю в Україні перестануть гинути люди і запанує довгоочікуваний мир, щастя та добро, пише відділ з питань внутрішньої політики Мукачівського міськвиконкому.

Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також