Мукачівця засудили за крадіжку люків

8
8

До 3-х років позбавлення волі Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області засудив мешканця міста Мукачева за серію крадіжок з об`єктів житлово-комунального господарства міста. Злодій крав усе, що можна було здати на металобрухт - металеві кришки люків, решітки, зливоприймачі…

Найбільш резонансним випадком, який минулого року сколихнув мешканців густонаселеної багатоповерхівками вулиці Першотравнева набережна в Мукачеві, виявилась оказія, коли на ранок посеред проїжджого дорожнього полотна не виявилось 5 кришок люків. 

Ще один факт, який здивував пересічних громадян, це коли недобросовісні мукачівці взялись вже не за самі люки, металеві решітки чи зливоприймачі, себто «популярний» метал для окремих людей, а за металеві основи каналізаційних люків, які вкопані в грунт.

Коли на одній з вулиць Мукачева крадії саме розколювали металевий каркас, їх помітили місцеві мешканці, які не залишились байдужими і одразу викликали правоохоронців. Виїхавши на місце пригоди, слідчо-оперативна група міського відділу затримала крадіїв «на гарячому».

Злочинний "бізнес" на кришках рентабельний і до сьогодні - продати їх можна без проблем. За стандартну 65-кілограмову кришку пропонують трохи більше 100 гривень. В той час,  коли державі завдані збитки за цю ж саму кришку на 700, а то й 900 грн. (в залежності від люка).

Коли залишаєшся непоміченим один-другий раз, зізнаються самі зловмисники, то зупинятись вже не хочеться. Адже все виглядає просто: вночі вкрав, зранку продав --і маєш у кишені гроші… Хоч кошти і невеликі, проте якщо систематично займатися цією протизаконною справою, то можна непогано підзаробити.

Як показує досвід, такими видами правопорушень займаються люди, які ведуть  аморальний спосіб життя або ж представники нацменшин, для яких основним видом заробітку є збут металу до спеціальних пунктів металоприйому.

Правоохоронці Мукачівщини закликають самих власників пунктів прийому металобрухту до співпраці. Позаяк, приймаючи викрадене, навіть цього не усвідомлюючи, ви тим самим сприяєте злочинцю. При цьому завдаєте збитків і собі, адже рано чи пізно злодія спіймають, крадене вилучать, а гроші вже ніхто не  поверне…  

Коментарі

Й
ййй

Хто хозяїн приймальників брухту по вул.Ромжі?Прокуратурщики,озвіться.

П
патріот

В тому то і діло, що і участковий, і зам.начальника МВ УМВС знають хто це, і куда здають, я їм особисто сказав, але ніяких дій, з їхньої сторони не було.

М
мкчв

До патріот Комент на сатй не являється офіційно приводом до початку розслудвання. Сміливіше бо би написати заяву в міліцію.

П
патріот

Якщо можна продивится коментарі, які я писав раніше, то я вказав прізвище, № машини, день коли і де крали люки, прізвища тих хто принимав люки,але ніякої реакції з боку правоохороних органів не було, чи міліція не читає що люди пишуть?

Q
Qq

А справедливіше було б,якщо і крадій і той хто принимає одинаково були наказані.Так,як у законі про взятку.А то ми всі прекрасно знаємо,хто кришує тих,хто принимає метал.

9
999

ломать обе руки самий лучший суд на сегодня

З
закарпатець

Справедливо і законно!Треба жорстокіше притягати до відповідальності,щоб іншим уроком було.А ще тих, хто приймає брухт теж за співучасть у злочинах треба карати.Це прблема давня і з нею треба боротися тільки позбавленням волі.

T
toni

Amoraljna e vlada, jaka dovogitj ljudej do krajnistej....mozse v tjurmi xotja bude shosj ijisti jaksho dadutj (nashi xlopci,nasha vlada nas e...tak nam nado)

Читайте також