Михайло Лабош: Школи Мукачівської громади працюють у звичному режимі

18
1

Навчальні заклади Мукачівської громади продовжують працювати у звичайному режимі, адміністрація вживає додаткових заходів безпеки.

Як повідомив начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Михайло Лабош, маємо розуміти, йде війна, ця війна – гібридна, а значить, не завершиться навіть тоді, коли припиняться постріли та бомбардування.

"Для нашого, відносно безпечного регіону, новою зброєю стали ворожі ІПСО. Вчора одна група у соцмережах мала на меті посіяти страх та зірвати навчання у школах міста, завтра можуть бути створені ще декілька, що матимуть іншу маніпулятивну мету. Не виключено", - зазначив Лабош.

В умовах інформаційної війни педагогам важливо розвивати в учнів критичне мислення та разом вчитися перевіряти інформацію, розпізнавати фейки, маніпуляції, аналізувати різні точки зору.

У новій реальності кожен із нас має знати як протистояти ворогу, зберігати єдність та робити все для перемоги.

Тож протидіємо таким чином:

  • Школи працюватимуть у звичному режимі. Не сприяємо поширенню страху та паніки.
  • Вчителі повинні продовжувати виконувати свою роботу - вчити наших дітей та зміцнювати довіру батьків. Ми здатні подбати про безпеку наших дітей і, як ніколи, впевнені у власних силах.
  • Адміністрація вживає додаткових заходів безпеки! Одночасно впевнені у оперативності та фаховості роботи компетентних органів!

Також пропонуємо до уваги: Інструкція для закарпатців: Як діяти в ситуації інформаційно-психологічної операції

Коментарі

P
psychologist

усі розуміють що ці ІПСО є фейками тому я добавив би ще один варіант як протидіяти --- кілька раз проігнорувати їхні повідомлення - і вони увидять що ІПСО не проходить, будуть активізуватися і тут їх треба імати

Читайте також