Минай розписав суху нічию із вінницькою Нивою

11
3

У черговому турі Другої ліги України наша команда вже втретє поспіль не змогла здобути перемогу. Те що у Миная будуть проблеми – це вже було зрозуміло на початку матчу. Відсутні через травми Кополовець та Допілка і тільки перед самісінькою грою отримав пошкодження Кобін. Що ж робити головному тренеру у такий момент. Робити ротацію. Але коли гра твоєї команди на всі сто відсотків залежить від цих гравців, то можна тут робити все що хочеш.

Гра виявилася непростою. Футбольне поле було важке після зливи. Гравці по полю більше ковзалися ніж грали. У першому таймі гості створили декілька моментів біля воріт Ниви, але у кожному із них бракувало точності. А от господарі простили нас по справжньому. Із близької відстані гравець вінничан вдарив головою «сферу», яка так потрясла поперечину, що звук міг донестися з Вінниці до Минаю.

У другому таймі усі чекали загострення гри, але відверто вона була нічийною. Здивували дії Ігоря Харьковщенка. При ніякій грі своєї команди він не вдавався до тактичних змін, а от коли арбітр додав три хвилини навпаки зняв свого єдиного нападника Гегедоша і випустив центрального захисника Минайленка. У підсумку ніхто в цьому матчі не забив. Чергова втрата очок для ФК Минай. Хоча на виїзді мабуть це все ж таки здобуток.

Але хочеться трохи наголосити на селекційну роботу клубу. На тижні усі дізналися новину, що клуб поповнився вихованцем луганської Зорі Едуардом Сухомліним. Не хочу ображати хлопця, але у мене виникає відчуття дежавю. Говерла також шукала гравців із незрозумілою репутацією десь там далеко, а на своїх просто не кидала око. Але тоді була відмазка ніби команда грає у Прем’єр лізі і бар’єр між областю і елітою дуже великий. Але от різниці між областю і Другої ліги великої нема, але Ігор Харьковщенко намагається підсилитися футболістами рівня Харківської області. Ну де логіка? Сухомлін грав у харківському «Олімпіку», а це команда чемпіонату області.

Це вже емоції, але просто не хочеться повторення долі Говерли. Закарпатська область і сьогодні має багато хороших виконавців, які може і готові до нових викликів.

Коментарі

747-800 до Кості

Молода команда вийшла у другу лігу, суперники набагато серйозніші, початок сезону, а ми вже у трійці лідерів, і писати - тренер лівий... нич не може... є хоч якісь залишки совісті?

Т
Тренер.

Крім кричати ще багато всього вмію!

К
Костя

Та то точно лівий тренер....нич не може....лиш гойкать на судів...

Читайте також