"Минай" у спарингу поступився боснійському "Вележу"

4
0

Підопічні Володимира Шарана продовжують готуватися до чемпіонату.

У першому таймі закарпатський клуб пропустив гол від Чуковича. Одразу ж після свистку на другий тайм гол забив Віхабович. Після того команди обмінялися голами Хаскича та Байдала.

Раніше в Туреччині Минай зіграв унічию з болгарським Спартаком (0:0). Також підопічні Володимира Шарана обіграли Бухару з Узбекистану (2:1) і поступилися Сараєво (1:2).

Минай завершив осінню частину сезону на 13-му місці, набравши 14 очок. У першому матчі після паузи закарпатський клуб зіграє зі Львовом 4 березня.

Минай – Вележ – 1:3 (0:2)

Голи: Чукович, 36, Віхабович, 47, Хаскич, 73, – Байдал, 74

Минай (1-й тайм): Бандура, Рогозинський, Нємчанінов, Горін, Гончар, Вітенчук, Твердохліб, Воробчак, Гечев, ГНП, Коломоєць. У другому таймі виходили: Пеньков, Чуєв, Кравчук, Трубочкін, Дмитрук, Колесник, Паламар, Байдал, Голуб