На Берегівщині створять батальйон територіальної оборони для боротьби з диверсантами

8
7

7 червня у Берегові відбулося засідання чергової сесії Берегівської районної ради VII -го скликання.

Зокрема перед присутніми виступив військовий комісар Берегівського об’єднаного військкомату підполковник Дмитро Куліковський.

Він поінформував про створення на території Берегівщини батальйону територіальної оборони і завдання, що випливають з цього приводу. Зокрема, кожній селищній і сільській раді до 20 червня необхідно подати в комісаріат списки осіб, які формуватимуть даний підрозділ. Навчання підрозділу територіальної оборони Берегівського району заплановано провести 23 вересня - 2 жовтня 2019 року.

Завданням батальйону територіальної оборони є: підтримка безпеки та правопорядку в районі; охорона та оборона важливих об’єктів, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, антидержавними збройними формуваннями.

Батальйон долучається до виконання завдань тільки на території Берегівського району. Військовозобов’язані, які призначені в батальйон територіальної оборони – під час мобілізації не будуть призиватися для комплектування бойових військових частин.

Коментарі

0
008

Туй мутять америкоси.

Я
Я

ДЕБИЛ !

S
Stepan

Карту України він бачив ? В Берегівський район можуть прислати диверсантів хіба що члени НАТО.

G
gumi

"Військовозобов’язані, які призначені в батальйон територіальної оборони – під час мобілізації не будуть призиватися для комплектування бойових військових частин." так казали і в 14-му. А потім всіх на фронт

Б
Боротися

Боротися треба з Львiвянами i с14 коли цю шваль привозять на автобусах щоб ходили по Берегову пiшою ходою i простих людей шугали.Вот с ким треба боротися.А не треба тут байки розповiдати.

.
...

боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, антидержавними збройними формуваннями - питається, з якими? Хто є противником в Берегівському районі? Про що взагалі говорить цей полудурок Куліковський? І головне, що депутати райради, як барани, це все підтримують. Невже мудрий закарпатський народ заслуговує на таких обранців? І по-друге, в місті і районі, вже давно немає важливих об"єктів, їх свого часу розпродали та розікрали саме ті, хто зараз "роздає розум". Дебіли...

У
Урi

Якi дiверсанти ? I цiлий батальон. З ранку до вечора будуть горiлку пити.....

Читайте також