На чемпіонат Закарпаття з карате в Мукачево приїхало понад 180 спортсменів (ФОТО)

3
5

14 квітня у мальовничому куточку України місті Мукачево пройшов чемпіонат Закарпатської області з кіокушинкайкан карате ІКО Мацушима.

На змагання до Мукачева зїхались спротсмени з різних куточків нашої держави. Загалом, у чемпіонаті взяли участь 182 спортсмени. Змагання ділилися на 2 категорії: новачки і досвідчені спортсмени. 

Як розповів Мukachevo.net тренер МК «Яструб» Сергій Матьковскі, для дітей і батьків, які змагались  вперше — це був справжній емоційний іспит. Адже починати завжди важко і морально і фізично.

— Звичайно попотіли і досвіченіші діти...двобої були запеклі, сповнені жагою до перемоги і кожен хотів проявити себе з найкращої сторони, - зазначив Сергій Матьковскі.

Трішки про організацію: двобої проводились на двох татамі. Суддівськи бригади змінювались кожні 30 хвилин, адже тоді вони не втомлюються і можуть адекватно прийняти те чи інше рішення.

Усі призери були нагородженні призами відповідаючих за певну ступінь чемпіонства.

Також певні спортсмени були нагородженні кубками за Кращу техніку та Волю до перемоги. Найприємнішою нагородою турніру був жовтий скутер, який присудився найкращому бійцю турніру Кучінці Петру (8-9 років). 

Коментарі

НН
но нє?

з найкращої сторони пишіть правильно з кращого боку

М
Мукачівка

Гарна дівчинка Анюта Турченко зразу видно що займається у достойного і кваліфікованого тренера Сергія Матьковскі, хлопці трийматеся!!!!!!

К
кеш

А Шютєв чим відповість?,,,,,,,,,,,,

М
Мукачівка

Молодець Сергій Матьковскі - найкращий тренер!!!!

С
сергій

забув подякувати

Читайте також