На Fashion Night у Мукачеві зібралися модники і модниці з усього Закарпаття (ФОТО)

7
4

Головна ціль вечірки, яка поєднує у собі модний показ (дефіле) та шоу, полягала у тому, аби донести останні тенденції світової моди через авторські колекції дизайнерів та сезонні лінії популярних брендів одягу. Жодних сумнівів, з цим завданням впоралися.

Вечір у ресторані Daily відкрив показ від Kira Plastinina, який представив колекцію на осінь-зиму 2013-14. Тоді гостей розважила студія сучасного танцю Бліц танцем Hip Hop Hills. Далі свою колекцію презентував бренд Garcia, в кінці якого моделі влаштували сценічний перфоманс.

Третім показом стала ексклюзивна колекція LUBLU від Kira Plastinina, який відкрила дівчина у екстравагантному вбранні з претензійною конструкцією-зачіскою на голові. Вона символізувала жіноче начало модного вечора. Опісля гостей знову завела студія сучасного танцю Бліц.

Четвертими на показі був бренд Pierre Cardin: виходу моделей в одязі передувало дефіле хлопця, який символізував чоловіче начало показу.

Останньою свою колекцію презентувала гостя зі столиці Golda Виноградська, яка також подякувала організаторам та учасникам показу за прошення та поділилася враженнями щодо актуальних тендецій моди.

Закриття показу відбулося в кращих традиціях подібних заходів, коли перед глядача на овації з'являються усі учасники.


Довідково:

Контакти учасників:

Kira Plastinina:
Ужгород, ТЦ "Дастор", вул. Собранецька, 160, 2 поверх
Мукачево, ТРЦ "Щодня", вул. Возз’єднання, 20, 2 поверх

Garcia:
Ужгород, ТЦ Luxor, Корятовича, 21а, 1 поверх
Мукачево, ТРЦ "Щодня", вул. Возз’єднання, 20, 1 поверх

White Label:
Ужгород, ТЦ "Дастор", вул. Собранецька, 160, 2 поверх

Propaganda Hair Studio:
Мукачево, вул. Пушкіна, 16/7, тел. 095 777 55 90.

Pierre Cardin:
Ужгород, ТЦ "Дастор", вул. Собранецька, 160, 2 поверх
Мукачево, ТРЦ "Щодня", вул. Возз’єднання, 20, 1 поверх

Приймав та пригощав ресторан Daily:
Мукачево, вул.Возз'єднання, 20, ТРЦ "Щодня", 3 поверх

Коментарі

8
890

та взагалі... з одного боку прикольно, що є такі заходи незвичні для Мукеачева, а з іншого - кому це потрібно? хіба тим дівчатам, які можуть себе моделями відчути (бо про професіоналізм мова не йде). дешеві понти. захід безглуздий і не цікавий. купа грошей на вітер. хіба це краса??? подібні тусовки не для Мукачева. якщо прорекламувати себе нормально хотіли б, то можна щось трішки краще придумати. поближче до народу. а не голубці на голові крутити і називати це високим мистецтвом. це ж не для пересічного громадянина

1
123

''Моделі''на останніх двух фото, як після третьої зміни

M
McMurphy

Хоть шо)))))))

ПЕ
Пабло Ескобар

Знову мажорчики зібралися...

Читайте також