На Хустщині 11 дітей госпіталізували через тепловий удар (ФОТО)

710 2

Масове перегрівання дітей сталося в одному з готелів на Хустщині — для надання допомоги залучили дві бригади екстреної медичної допомоги.

26 червня на лінію екстреної медичної допомоги надійшов виклик до 10-річного хлопчика зі скаргами на блювання та підвищену температуру тіла.

Після прибуття медиків до одного з готелів з'ясувалося, що тепловий удар отримала не одна дитина, а одразу 11. У зв'язку з масовим випадком до місця події додатково направили ще одну бригаду екстреної медичної допомоги.

Усіх дітей оперативно оглянули, надали необхідну медичну допомогу, стабілізували їхній стан та госпіталізували до Хустської міської лікарні для подальшого обстеження та лікування.


Коментарі

ДР
До редакції

Дістали писати інформацію без конкретних назв та імен

ДР
До редакції

А який заклад?

Читайте також