На Хустщині горіла надвірна споруда з копченим м'ясом та машиною, курей врятували (ФОТО)

13
0

Вчора о 23:41 годині до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу, що сталася на вулиці Соборній у селищі Вишково.

Як зазначають в Управлінні ДСНС Закарпаття, на території приватного обійстя загорілася надвірна споруда, в якій знаходилися гараж і коптильня. Імовірно, саме від останньої й почалася пожежа – за словами власника, у ній в цей час коптилися м’ясні вироби.

За викликом на місце події прибули бійці державних пожежно-рятувальних підрозділів м. Хуст і смт Вишково. О 00:32 вони локалізували пожежу й не допустили знищення прилеглих споруд, а також врятували птахів із курятника.

О 01:00 пожежу на площі 60 кв.м остаточно ліквідували. Вогонь знищив надвірну споруду й автомобіль Daewoo Lanos, що знаходився всередині.

Наразі правоохоронні органи встановлюють причину виникнення пожежі та суму завданих збитків.


Слідкуйте за нами у Facebook та Instagram.

Також підписуйтесь на наш Telegram та Youtube.

Дізнайся першим!



Коментарі

Ще немає коментарів, будьте першим!

Читайте також