На Хустщині відібрали зразки питної води через підозру на лептоспіроз

1362 2

У Хустському районі зафіксовано підозру на лептоспіроз - фахівці виїхали на місце, відібрали зразки питної води та провели профілактичні заходи серед населення.

На місці фахівці провели епідеміологічне обстеження та відібрали зразок питної води для лабораторного дослідження на наявність збудників лептоспірозу.

Крім того, обійшли сусідні домогосподарства, аби встановити можливі джерела поширення інфекції, повідомляє Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Мешканцям провели роз'яснювальні бесіди про ознаки захворювання та правила профілактики, роздали відповідні пам'ятки. У населеному пункті також провели дератизацію - знищення гризунів, які є основними переносниками лептоспір.

Лептоспіроз - інфекційне захворювання, яке передається через воду або грунт, забруднені виділеннями заражених тварин. Найбільший ризик - контакт із стоячою водою у теплу пору року.

Дивіться також: Від Сакур до Солотвина: "Узол і Манько" зняли велике тревел-відео про відпочинок на Закарпатті (ВІДЕО)

Коментарі

Й
Йовжі

Но ай так!!!!

ДР
До редакції

А написати населений пункт можна? Суспільство має бути проінформоване щодо загрози! А ви журналюги займаєтеся вкидом інформації - імітуєте діяльність!

Читайте також