На кордоні з Румунією фотопастка зафіксувала дикого кабана (ВІДЕО)

591 4

«Порушника» кордону зафіксували на ділянці відповідальності відділу «Тячів» Мукачівського загону поблизу кордону з Румунією.

Як розповідають на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби, тварина вирішила самостійно перетнути державний кордон у бік Румунії.

Прикордонники закликають мандрівників не сходити з офіційних маршрутів і не ризикувати власною безпекою. Адже крім диких кабанів, у лісі поблизу кордону можна зустріти ведмедів та вовків.

Нагадаємо, нещодавно румунські рятувальники відшукали знесиленого українця, який травмував ногу, втікаючи від дикого кабана.

Фото на обкладинці ілюстративне.

Коментарі

J
JCB

А скільки косуль маленьких запуталося і померло?

К
Кічі

Ага, ще би було добре кіби показали скільки звірів умирають у муках запутавшися у колючку яку там наклали тонами. кончені

ПТ
пак такоє

То був закамуфльований утікант. Картечов треба було

Б
Бімбов

Йсе ухилянт. Треба го бусифікувати.

Читайте також